Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, vagy most mi van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, vagy most mi van?

Figyelt kérdés

A lányokat szépnek tartom. Tehát aranyosak, szépek, csinosak, de egyszerűen nem tudnak felizgatni. Akármennyire szép egy csaj, nem tudok vele mit "kezdeni".

Ettől függetlenül a suliban/utcán ösztönösen bámulom a lányokat, de tudom, hogy csak a szememnek szép látvány.


A fiúkkal pont fordítva van a dolog. A valóságban szinte soha nem tudok "úgy" tekinteni egy srácra (van kivétel nagyon ritkán), viszont, ha már nem vagyok emberek között, akkor bolondulok egy férfi testért.


Szerelmi kapcsolatot igazából mindkét nemmel eltudok képzelni, bár ha arra gondolok, hogy egy srácba vagyok szerelmes az sokkal kellemesebben hat.


Szűz vagyok, de ettől függetlenül elég zavaró, hogy nem tudom, hogy egyáltalán melyik nem felé nyissak.. Lányokkal már próbálkoztam nem jött össze, ezért jogos a kérdés, hogy lenne-e értelme fiúkkal ismerkedni!?


18/F


2017. márc. 30. 15:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve, ami még furcsa, hogy miután elvégeztem a dolgomat fiúkra fantáziálván, utána mindig gáznak érzem magam és megfogadom, hogy soha többet nem gondolok erre, de persze ez nem tart túl sokáig...
2017. márc. 30. 15:55
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ninimum bi vagy de inkább meleg.
2017. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
meleg vagy.
2017. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyértelműen meleg vagy. Mindjárt jön valaki a homoszexuális és közben biromantikus baromságokkal, de tényleg egyszerűen csak meleg vagy a leírtak alapján. Ugyanezt átéltem én is és még sokan mások is a te korodban.


21/F

2017. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legalább a fiúkat jobban kedvelő biszex, vagy simán csak meleg vagy, próbálj meg fiúkkal is ismerkedni.
2017. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy dolog a fantázia és egy másik, hogy a gyakorlatban mi válik be. Szerintem próbáld ki mindkettőt!
2017. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ramone ***** válasza:
6%
De tényleg... A komvektorom meleg mert az a funkciója... A nyár is meleg mert az a funkciója... De egy ember ha meleg akkor maximum felment a láza... A B*zik miért nem mondják ki hogy "igen én b*zi vagyok" miért kell máshonnan importálni kifejezést azért hogy szebben hangozzon az hogy valaki homoszexuális... Nem bántásbol írom ki de ahogy a heterok nem sértődnek be azon hogy ők heterok a leszbikusok nem sértődnek meg attól hogy ők leszbikusok akkor a b*zik miért nem mondják hogy "b*zi" miért kell melegezni meg hasonlók?
2017. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
# 9 Én homoszexuális beállítottságú vagyok ,de ha valaki azt mondja rám ,h bu*i nyílik a bicska a zsebembe és az lehet ,h egy állassal távozik a közelemből.Rólam senki nem tudja és nem is látszik nagyon fiús vagyok.Ha valaki aki (leszámítva a legjobb barátomat) így nevez ahogy te szeretnéd ,h nevezzenek akkor azt kostolgatásnak veszem rám senki ne mondja ,h bu*i mind tudjuk ,h az egy lealacsonyító szitok szó leginkább, na gondolom ezért nem szeretik a melegek ha bu*izzák őket tudod?
2017. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ramone


Komoly ennyire fogalmatlan vagy a saját anyanyelveddel kapcsolatban? A heteró és a leszbikus semleges kifejezés. Akárcsak a homo vagy homoszexuális. Ezzel szemben a bu zi köztudottan egy szitokszó és mindenki egyértelmű negatív töltettel használja. (Kivételek vannak, de nem az a jellemző) Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a szellemi fogyatékkal élő emberek miért nem hívják magukat szimplán retardáltnak? Hisz azok, akkor minek kell itt körülményeskedni a szavakkal? Hát retardáltak csak szimplán! A sárgákat/ferde szeműeket se értem, hogy mit sértődnek meg, ha szimplán néven nevezzük őket. Hát nem ferde a szemük és sárgásabb a bőrük? Engem se zavar, ha lefehéreznek.

Az is furcsa, hogy számodra újdonságot jelentenek a többjelentésű szavak. Egy ölelés is lehet meleg attól függetlenül, hogy két kihűlt testű ember között zajlik le. Az otthon melege se a hőmérsékletre vonatkozik. Az azonos alakú szavak különböző jelentéseinek nincs mindig közük egymáshoz. Minek mondjuk egy vonzó nőre, hogy dögös? Semmi közük sincs az állati tetemekhez.

A meleg szó pedig nem valami felsőbb parancsra terjedt el, egyszerűen az emberek elkezdték valamilyen okból használni a homoszexuálisokra és a nyelv része lett. Először valószínűleg valami bizalmas kifejezés volt és egyre népszerűbb lett.


Ezt egy másik kérdéshez írták válasznak:

"- Ez a kifejezés eredetileg meleget (hőmérséklet) jelent az alnémet nyelvben. (Ezt a germán nyelvet a német-holland határon beszélik és már a hollandhoz áll közelebb).

- A németben is létezik a meleg (warm) szó olyan értelemben, hogy bizalmas, közeli. Mint nálunk régen is beszéltek meleg barátságról, testvéri szeretetről. Petőfi még meleg barátsággal írta leveleit Aranynak. Valószínűleg a meleg szó bizalmas, közeli jelentése a magyarban szintén német hatás.

- Mivel két férfi kapcsolatára illet a warm szó, tehát közeli, bizalmas, viszont ez szexualitás nélküli jelentéssel bírt, az alnémet nyelvből átvették a schwul szót, és így már férfiak közötti szexuális kapcsolatot is jelentett.

- Ehhez - a homoszexualitás negatív megítélése miatt - , a szó eredeti jelentéséhez egy negatív jelentés is társult, így a szó a kellemetlen, fülledt, párás meleget is jelöli. Tehát az esőerdő németül nem warm, hanem schwul, hiszen magas páratartalmú, meleg környezet.

- Ma a shwul szó elvesztette negatív jelentését, és a homoszexualitás korrekt megnevezése lett a németben.

- A német hatására a magyarban a meleg szónak 3 jelentése alakult ki: 1. hőmérséklet, 2. bizalmas, közeli (mára elavult), homoszexuális."

2017. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meleg vagy, viszont még nagyon abban a korban amikor kezded elnyomni ezt magadban.

Bizonyítja az is, hogy maszturbálás közben férfiakra gondolsz.

Ezen minden meleg átesik, de eljön az idő mikor ráébredsz.

2017. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!