Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor érdemes lemenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes lemenni a Magnum szaunába, valamint egyedül nem lenne kockázatos? F23

Figyelt kérdés
Még nem voltam soha, de kíváncsi vagyok , hogy milyen lehet, de azért tartok is tőle picit. Egyedül kicsit félek menni F23

2017. ápr. 1. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted az 50 feletti férfiakat akkor menj
2017. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább a szauna 69-be menjél ott több a fiatal
2017. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
45 évesen azt gondoltam, idős vagyok ilyen helyre. Pedig nagyon szívesen mennék, mert nekem meg az idősebb, 50 feletti urak jönnek be nagyon. Bevezetne valaki, aki már járt ott, vagy jár oda?! Nagyon megkszömném.😊
2017. ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán elvetődöm oda, és nagyon bejön a hely!
2017. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 perverzanallove válasza:
100%
semmi para. Csak az történhet amit te is akarsz. Nem fognak megerőszakolni, :) Kicsit furcsa érzés, amikor bent sétálgatsz a folyosón és tudod, hogy mindenki szexre vágyódik. :) de magadra zárhatod a szobát is akár.
2017. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!