Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A budapesti Sir Lancelot...

A budapesti Sir Lancelot étterembe érdemes egyedül menni?

Figyelt kérdés

Legutóbb 10 évvel ezelőtt voltam ott az egyik volt barátommal. Manapság viszont nincs nagyon senki, akivel el tudnék menni oda. Pedig nagyon jó ételeket ettem ott annó. Az a baj hogy 10 éve sem volt divat egyedül étkezni ott, annak ellenére hogy az ételek hihetetlenül jók voltak (legalábbis én azt láttam hogy mindenki volt valakivel).

Ezért volnék kíváncsi arra hogy van-e értelme egyedül odamenni?


2017. jan. 14. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Menjünk együtt.
2017. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
37%
Én is mennék akkor menjünk 3 an :-)
2017. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Milyen butasag ez mar, MINDENHOVA lehet egyedul menni, ha meg teged nem zavar az egyedullet (ertsd: nem unatkozol), viszont szereted nagyon az ottani kajat es van ra penzed, kifejezetten ERDEMES! En gyakran egyedul megyek koncertre, korcsmaba, vendeglobe, turazni, stb.
2017. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3

Engem nem zavarna az egyedüllét egyáltalán. Én nem unatkoznék ha jóféle ételt tudok enni. A Lancelot jó étterem és azért 10 évente egyszer megéri elmenni oda (merthát nem tartozik a legolcsóbbak közé). Csak kérdés hogy hogyan néznének az emberre ott, ha egyedül ül egy asztalnál, míg mindenhol máshol több fős társaság ül? Inkább olyan partizós hely az, ahová az emberek társaságban járnak, ez a nagy gond.

Más egy koncert, kocsma vagy egy egyszerű vendéglő.

2017. jan. 15. 14:05
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

"Csak kérdés hogy hogyan néznének az emberre ott, ha egyedül ül egy asztalnál, míg mindenhol máshol több fős társaság ül?"


Miert erdekel, hogy hogy neznek rad, meleg vagy??!

2017. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 5

Nem, csak kellemetlen ha az embert kibeszélik a háta mögött, de mindegy mert a kérdés már nem aktuális.

2017. jan. 16. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

"Nem, csak kellemetlen ha az embert kibeszélik a háta mögött,"


Megegyszer: megis miert erdekelne??! Nagyon noies az eletfelfogasod.

2017. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7

Talán azért, mert nő vagyok? :)

2017. jan. 17. 21:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Te viszont nőgyűlölő vagy ("nőies felfogás"). Ezért is lettél lepontozva.
2017. jan. 17. 21:45
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Nőgyűlőlő, LoL :D
2017. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!