Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mikor mondtatok el h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor mondtatok el h melegek vagytok?

Figyelt kérdés

Elet kort irjatok leci.

Es h mikor volt parotok.

Es van valakinek nyiregyhazon meleg ismerose ?



2017. ápr. 2. 13:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
39%
Ez magánügy,mint ahogy minden szexuális dolog az! Nem tartozik a külvilágra.
2017. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha elmondod sem lesz baj mert nevnekul irod !
2017. ápr. 2. 13:44
 3/13 A kérdező kommentje:
De megertem , nem muszaj
2017. ápr. 2. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

16 évesen, ekkor már biztos voltam benne, és már együtt voltam párommal.

Először szüleimnek mondtam el. Rendszeresen járnak a Pride-ra szóval nem aggódtam.

Utána legjobb barátnőmnek mondtam el, aki annyit reagált rá "oh, már attól féltem hogy szerelmes vagy belém, így viszont minden oké" :D


Páromat is elfogadják noha szerintük elég feminin.


És nem, nincs nyíregyházán meleg ismerősöm.


21/F/a

2017. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
17 évesen mondtam el egy barátnőmnek! Majd pár hónapra rá a legjobb barátomnak, ja és anyámnak egy hete mondtam el...18f
2017. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem mondtam el és nem is fogom soha senkinek.

Az emberek 90% egy számító féreg és hátba támad utána meg a képedbe mosolyog mintha misem történt volna.

Nekem kijutott az ilyen remek álbarátokból emberekből mindenhol munka,szabadidő lényegtelen akiről azt hiszed ,h a barátod nem az mert ígéretet tesz majd kifecsegi egy piásabb alkalommal egy társaságban 100% senkiben sem lehet megbízni az emberek szeretnek másról fecsegni ez az én tapasztalatom,nem adok meg még egy plusz támadási felületet senkinek sem.


Lehet lepontozni

2017. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
5s hozzászóló vagyok. Teljes mértékben egyetértek az utolsó hozzászólóval! Az emberek pletykásak! A barátságok 90%-a nem valós! Én is megbántam h elmondtam a barátnőmnek h meleg vagyok. Fél évvel ezelőtt szörnyen viselkedett velem, sok mindennek elmondott, félreismertem. Most is nap mint nap látnom kell...
2017. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
18 évesen a barátaimnak, szülaimnek soha, párom sem volt soha, és nincs nyíregyházáról egy ismerősöm se.
2017. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 CFB ***** válasza:
100%

Igaz, én lány vagyok, de shipelem (shipping) a melegeket. A szülőknek valamikor tuti el kell mondani. Olyanról is tudok, hogy a fiú a párjával állított a szülei elé elmondani,hogy meleg -happyend-17évesek;a fiú megkérte a barátját, hogy a szüleinek még ne szóljon a dologról, mert nem áll készen rá, de a párja egyből elmondta a felnőtteknek -happyend- 19évesek; olyanról is tudok, ahogy az egyik srácot elküldték otthonról, mikor megtudták a szülei, hogy meleg, de a párjának a szülei még fogadtak is rá, hogy meleg-e vagy sem -anyuka nyert- -happyend- 18évesek; olyanról is tudok, ahogy a srácnak csak egy anyja volt, de nagyon örült, hogy a fia boldog így (a párja segítségével mondta el -lelki támasz-) 21 és 19 évesek.

Több most nem jut eszembe.

Nem tudom, mennyi idős vagy, de szerintem bármikor elmondhatod, mert ha elfogadnak így a szüleid, akkor elfogadnak, nem fog megváltozni a véleményük pár nap alatt. Az apukák kevésbé szoktak örülni ennek a hírnek, de ha igazán szeret, akkor el fogja fogadni, és ha lesz párod (nem tudom, van-e),akkor veled fog örülni. (Nekem szüleim válnak, és apám tönkre akarja tenni a "családot" -ez már nem az-, vagyis nem szeret minket. Igaz, egy kicsit bonyolultabb, de a lényeg érthető. Vannak ilyenek sajnos).

2017. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
15. Akkor életem első fiújával jártam.
2017. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!