Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismertek fiatal házas meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek fiatal házas meleg férfiakat?

Figyelt kérdés
Csak simán kíváncsi vagyok... Meg van egy srác aki tetszik és szerintem meleg...de házas :D D

2017. ápr. 6. 17:39
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére nem.
2017. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
99%
Nem ismerek, de egyszer egy nős férfi akinek gyerekei is vannak megszopatott, nagyon jó volt, igazi heterós bika. Szóval szerintem van ilyen szép számmal, bár ő már nem volt fiatal hanem 30-40 körüli korosztály és azt mondta azért szexel fiatal férfiakkal mert az asszony nem hajlandó vele normálisan kúrni, úgyértve leszopni stb. csak simán szexelnek vaginálisan. Sztem az asszony is sok esetben tud az ilyenről, de inkább eggyütt maradnak a gyerek miatt, meg azért mert nem tudja hogy leközölni ezt a párjával és a környezetével.
2017. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
En ismerek inkabb idosebbeket akik hazasok.Viszont par honapja Budapesten osszejottem kulsoleg egy igazi bika kinezetu pasival,33 eves aki magat bi-nek mondta-tartja es hogy hazasodni szeretne.Hogy mire azt nem tudtam megerteni mert paszivkent nagyon szeretett szopni meg magat dugatni tehat az o elete,azt csinal vele amit akar.
2017. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 masat4 ***** válasza:
100%
en Erdelyben elek es varos, ahol lakom, itt ismerek ket ilyen fiatal hazast is, egyikuk meleg, masik biszex. hazassaguk rendben van, szep.
2017. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
90%
Arról egyikőtök sem hallott, hogy egy meleg férfi is vágyhat saját gyerekre, ha már a természet megadta neki ezt a képességet? Ha van egy kis vagyonkája, az állam bácsira hagyja? Az én nejemet kezdettől fogva a bizalmamba fogadtam. Igy lehetséges, csak egy kis vagányság kell hozzá.
2018. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell állambácsira hagyni. Én már végrendelkeztem a legjobb (de nem meleg) barátom javára, pedig remélhetően még soká lesz esedékes.
2018. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
25. A bizalmadba fogadtad, ezt pontosan, hogyan kell érteni? Kezdetektől fogva tudja, hogy meleg vagy? Bocs de ezt nehéz elképzelnem.
2018. márc. 18. 20:31
 28/60 anonim ***** válasza:
100%
a mostani barátom nős
2018. márc. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
31%
Kedves Kérdező! Ez tényleg így történt; felajánlottam, hogy feleségül veszem, segítek, hogy megkapja a Magyar állampolgárságot. Bejelentem a házamba állandó lakcímre, szerzek neki Magyarországi állást stb. Cserébe: SZÜLJÖN GYEREKET, fogadja el azt a tényt, hogy meleg vagyok, elégedjen meg azzal a szexuális teljesítménnyel, amit nyujtani tudok neki. Teljes mértékben lássa el a háztartást (két ház) gyereket, édesanyámat stb. Mert ha fellázad, jogászommal egyeztetve "megrendszabályozzuk". Ilyen egyszerű.
2018. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
96%

#29

Ez nem vagányság, hanem zsarolás. Rabszolgát tartasz. Megfosztod attól, h egy normális kapcsolatban éljen, ahol szeretik is.

Persze ez a te dolgod.

2018. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!