Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismertek fiatal házas meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek fiatal házas meleg férfiakat?

Figyelt kérdés
Csak simán kíváncsi vagyok... Meg van egy srác aki tetszik és szerintem meleg...de házas :D D

2017. ápr. 6. 17:39
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van olyan ismerősöm, aki házas volt, gyereke is van, majd ráébredt neki nem erre van szüksége. 15 éve együtt él férfi partnerével boldogságban, megértésben.

Csak a közeli barátok, rokonok tudják róluk, hogy együtt élnek, idegeneknek nem kötik az orrára.


Sok esetben a házas "meleg" inkább csak biszex, aki már megelégelte vagy belefáradt a sikertelen randizásba a nőkkel. (ilyennel is találkoztam már)

2018. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
89%

belefáradt a sikertelen randozásba nőkkel?


akkor annyira mégse lehet bisex ...


nos, sok ilyen van, igen. ők mindig is melegek voltzak, csak bele kényszerítették magukat egy áléletbe, mert ezt várták el tőlük, aztán ez ugye csak ideig-óráig működik.


szal van persze sok, de most a te esetedet hogy mondjuk meg neked? :)

2018. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok,de az illető biztos nem meleg :) nincs ekkora szerencsém :). Csak annyira fura egy sráctól, hogy ennyire örül, hogy meglát, vigyorog ezerrel, hív mindig bulizni, ha telefonon beszélünk annyira érződik a hangján, hogy örül annak a pár percnek. Az a baj, hogy ennyire, még senkinek sem vonzott a személyisége,soha nem találkoztam ilyen emberrel. ..tudom tinédzseres álomvilágba élek :)
2018. máj. 12. 17:51
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Az illető tudja rólad, hogy meleg vagy? Vagy ha azt nem is, azt lehet tudni, hogyan viszonyul a témához? Esetleg egyszer el lehetne evezni egy ilyen beszélgetés felé, és figyelni közben a reakcióit.


Egyébként én a saját bőrömön tapasztaltam meg ezt. Pár hónapja már összejártam vele, mikor kiderült, hogy amúgy két éve felesége van, és várják az első gyereket. Azóta sem esett olyan szarul semmi, mint az a pillanat. Bolondnak éreztem magam, hogy ennyire nem láttam át a dolgokat. Ő tartani szerette volna ugyanúgy a kapcsolatot, próbált megbékíteni, de én képtelen voltam rá, nem ment. Ennek már egy éve lassan, néha összefutunk, vagy ír nekem, mi a helyzet - amivel mondjuk nem könnyíti meg azt, hogy elfelejtsem, de gondolom ő nem is szeretné. :) Mindegy, azóta óvatosabb vagyok sokkal.


Remélem te jobban jársz, kedves Kérdező! :)


27/F (Ő 30/F)

2018. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

34. Nem volt igazi beszélgetés, egy buli alkalmával "szokásos" részeg pasis módon mellém állt és vállamra tette a kezét/átkarolt, ekkor olyan furán néztem rá..olyan "te meleg vagy?! megvető nézéssel" ...megijedtem, megilletődtem..pedig nem szoktam,tök lazán kezelem ezeket a "férfiak közötti részeg gesztusokat", de hát róla volt szó... és erre azt tudta csak mondani utálja a b*zikat. A szituációból kiindulva mondhatta azért, hogy védekezzen vagy mert "őszinte" volt...nem tudja sőt azt hiszi 3 évig barátnőm volt,még meg is kérdezte mikor házasodunk össze... Sok közös ismerősünk van és sokan közülük erősen sejtik a dolgot rólam.


Hogy érted, hogy összejártatok hónapokig? Bocsi de nem teljesen értem.

2018. máj. 13. 21:09
 36/60 anonim ***** válasza:
100%

jó hát ez még önmagában kevés.


sok olyat ismerem aki utálja a b--kat, aztán mégis pasija van ...

2018. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat ismerek ahol fiatal (25 éves) meleg férfi és egy leszbikus nő(35 éves) házasok.Mindketten tudják egymásról,megegyezéssel kötötték a kamuházasságot.
2018. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 -remete- ***** válasza:
95%
Biszex nös pasi vagyok. Ugyanugy szeretem a puncit mint a kukit. Minek ez afeszko a szexorientácio miatt? Igaz a szexet mar a felesegemmel művelem de a multam miatt nem itelem el a melegeket. Nem lettem homofób.
2018. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
95%

37

és az mire jó?

2018. máj. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
93%
11 éve vagyok a pasimmal és nem házasodtunk. Tiniként ismertem meg :)
2018. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!