Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg tanárként hogyan kezelje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg tanárként hogyan kezeljem a meleg gyerekek flörtölését? Hogyan kellene reagálnom?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 16:56
 1/6 Minekutan válasza:
97%
Gondolom hasonlóan, mint a heteroszexuálisok flörtölését egy heteroszexuális tanár.
2017. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Ha valóban tanár vagy, akkor tudnod kellene, hogy a homoerotikus játszadozásoknak nem sok köze van a valódi melegséghez.
2017. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a tanítványod, egyféleképpen: teljes mértékű elutasítással. Utána meg a ti dolgotok.
2017. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Én nagyon el lehetek maradva... Van már olyan, hogy meleg tanár, mármint akiről tudják is? Nem 2-3 jó kolléga, hanem az összes kölök, szülő, fidesz-jobbik-kádéenpés tanfelügyelő? És az ifjak is tudják magukról, és el is fogadták magukat? Meg még ki is kezdenek? Ez most komoly? Hát öregem... nem mondom, sokat változott a világ.


Én időmben - pedig nem volt az még olyan rég - nemhogy magunkról nem tudtuk, melegek vagyunk-e, azt se, hogy olyan létezik.

2017. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemes Zoltán ***** válasza:
54%

Szerintem nincsenek meleg vagy fekete vagy hete ró vagy zsidó tanárok. Csak emberek akik tanítanak, és tartják a kötelező távolságot a tanulóktól.

A tanításnak semmi köze ezekhez a mellékes körülményekhez.

2017. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
9%
Jelentsd fel zaklatásért
2017. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!