Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van rajtam kívül is olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül is olyan tini aki azzal a problémával küzd hogy kipróbálná fiúval is a szexet, de miután "kicsapta" mégsem?

Figyelt kérdés

Az a nagy problémám,hogy érdekelnek a fiatal(korombeli) fiúk.

De amikor elélvezek,akkor ez általában megszűnik és vissza térek arra hogy 100% heteró vagyok.

Ergo leginkább amikor felmegy a "potenciálom" akkor mindent megadnék egy korombeliért,aztán miután "elmegyek" akkor megszűnik.

De elég hamar újra lekap a gondolat.

Miért vannak ezek az érzelmi ingadozásaim?

Vannak így más korombeli tinik is? :O

18/f


2017. ápr. 21. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, jól felhúzzuk magunkat mindenféle fantáziával, aztán elmegy a kedvünk.
2017. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Meleg vagy de a spermával együtt elszáll az ihlet.
2017. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

Ez nem csak a korodbelieknél van így hanem szinte mindenkinél.

A recskázás miatt van.mivel egy picit tabu még izgatóbb...


Egy jó sex után pedig feleségül venned a csajt,(akkor is ha prosti)de az is elmullik egy 5percel sex után.

2017. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én harmincas pasiként vagyok úgy, hogy ha felizgulok, kipróbálnám egy tini fiúval.
2017. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szűz vagy? Mert az pl. sok mindent magyarázna. Amúgy, egyszerű a képlet: próbáld ki egy fiúval. Nem olyan nehéz korodbeliként találni valakit egy menetre. Ha bejön, akkor rendben van, ha nem, akkor meg tudni fogod. Amúgy, problémának se mondanám a dolgot, melegként is tudsz boldog életet élni.


23f

2017. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

100%-ig ugyanígy vagyok ezzel én is

18F

2017. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igy voltam en is tinikent. Kesobb elmult. Termeszetesen 100%-ig meleg vagyok. Ezt az önelfogadás miatt érzed...
2017. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok ezzel én us, habár én már oráloztam korombelivel, és tetszett 16/f/bi
2017. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Én 30 feletti budapesti bi vagyok, hasonlóképpen vagyok ezzel, de nem a korombeliekre vágyom ilyenkor, hanem a sokkal fiatalabbakra! 16 körüliekre...

Leginkább az egymás orális kielégítése izgatna!

Megfelelő fiatal partnert, ilyenkor akár egyoldalúan is kényeztetnék...

2017. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ez velem is ugyan így volt csak akkor fiatalabb voltam. akkor ez nagyon erősen jelentkezett nálam. azóta elfogadtam magam (meleg vagyok) és ha elmegyek már nem taszít a dolog meg semmi.
2017. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!