Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan srácok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan srácok akik még nem volt senkivel még de ki próbálná de nincs hozzá mersze vagy valamitől stresszel?

Figyelt kérdés

Nem tudom de nem akarom el mondani senkinek h én más vagyok csak egy ki próbálást szeretnék először is titokban lehet hogy attól is tartok hogy nem valami nagy a kuki !!!!

19 éves vagyok


2017. ápr. 23. 21:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia én pont így vagyok, beszélgethetünk ha szeretnél
2017. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki szeretném majd próbálni egyszer fiúval.
2017. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. A egyéb siteokon az emberek rendszeresre keresnek, de én nem tudom mennyire jönne be ezért félek :(
2017. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne. Én is ebben a helyzetben vagyok. Nem tudja rólam senki sem, hogy meleg vagyok, szívesen kipróbálnám a szexet, de félek is tőle és attól is, hogy kiderül mit tettem. Ráadásul én nem ilyen egyalkalmas dolgot szeretnék, szeretném ha először egy kölcsönös szimpátia és bizalom alakulna ki és nem csak egy, két nap dumálás után valamelyikőnk átmegy a másikhoz és megtörténik aminek meg kell, teljesen érzelemmentesen csak a szükségletek kielégítése érdekében.

Nem szeretném felfedni sem magam, de nem szeretném titokban sem tartani, szeretnék minden tekintetben normálisan és szabadon élni, de félek ha felfedem magam akkor sok hátrányos megkülönböztetés érne életem során, mert itthon ma melegnek lenni például a karrier terén is rengeteg hátránnyal járhat. De nem kell a karrierig elmenni, már a család és a barátok terén is félek attól, hogy sokan akik konzervatívabb gondolkodásúak elfordulnának tőlem rögtön, vagy legalábbis soha többé nem tudnának úgy tekinteni rám mint azelőtt.

19F

2017. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
ugy kipróbálnám hogy aktívként popóba de semmi simi semmi csok semmi egyéb... Csak bumm a közepébe
2017. ápr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon szar
2017. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok.
2017. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!