Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti mit csináltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti mit csináltok mikor heteró társaságban vagytok és ők a csajozásról beszélnek?

Figyelt kérdés
Az albérletben 3 másik sráccal lakok együtt akik amúgy jófejek, de persze szinte folyamatosan a nőkről meg a szexről beszélnek. Én ilyenkor hallgatok meg mosolygok de előbb-utóbb tuti furcsa lesz nekik, hogy nem mondok semmit. Nem tudják, hogy meleg vagyok, mondtam, hogy nem volt még barátnőm, de mikor pl. képeket mutatnak nőkről egyre nehezebben tudom megjátszani, hogy tetszenek. Ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?

2017. ápr. 25. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Úgy kezelem, hogy kamuzok.


Ennyi. Mutass nekik te is kamu képeket, kamu csajokról akikre azt mondod hogy bejönnek neked. Hazudni azért nem olyan nagy dolog, nem kell idióta balga módra mosolyogni mindig

2017. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Titkolózom ,kamuzgatok kibújok a kérdések alól...k.b


De akikkel szoros ,rendszeres kapcsolatban vagy egy idő után sejteni kezdik vagy megérzik veszélyes:/


De letojom mert a számból biztos ,h nem fogja hallani senki..

2017. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utálom az olyan helyzeteket. Eleve a megjátszás is rossz, másrészt pedig az a számomra megalázó helyzet, hogy úgy kell magam beállítani, mintha valami éretlen hülyegyerek lennék, akinek még sose volt senkije. Emiatt időnként gúny tárgya is vagyok a kollégáim körében, különösen ha csajos témákról esik szó. Azt nem is sejtik hogy meleg vagyok, inkább ilyen "gyerekes"-nek gondolnak. Nekem pedig muszáj szó nélkül eltűrnöm annak ellenére, hogy 5 és fél éve van párom. Legszívesebben odamondanám egyiknek-másiknak, hogy nekem komolyabb kapcsolatom van, mint amilyen neked valaha is volt te szerencsétlen... De nem tehetem meg, így muszáj vagyok elviselni.


A te helyzetedet nézve viszont nem túl szerencsés, hogy melegként 3 heteró pasival laksz együtt. Simán találhatnál heteró csajokat, akik elfogadóak (melegekkel ne lakj, mert abból csak a keveredések lennének).

2017. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak beszélnek róluk, akkor néha-néha kérdezek valamit, ha tudok. Az emberek szeretnek mesélni és így remélhetőleg el is terelhetem a témát.

Ha kérdeznek arról, hogy van e csajom stb, akkor mondom, hogy nincs párom, romantikus vagyok, csak komoly párkapcsolat érdekel, azért nem szerzek valakit, hogy csak legyen. Utóbbi indok után többnyire ráhadják vagy nagyon elkezdenek beszélni a szexről, én meg elmondom, hogy szerelem nélkül nekem nem ér semmit se a szex.

Ha rákérdeznek, hogy milyen csaj jön be nekem, elmondom, milyen a pasi ideálom...csak ezt ők nem tudják. Ha azt kérdik fenék vagy mell párti vagyok, akkor egyszerűen a feneket mondom. ;)

A lényeg az, hogy sosem hazudok, csak ferditem az igazságot. Én sosem mondom, hogy lány, csaj, hanem párom, személy. Ha valaki meg sejt valamit és ezt valaki tudtomra adja, lengyítek egyet és elmondom, hogy nem érdekel, más mit gondol.

20/f

2017. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán megmondom hogy a saját nememhez vonzódok, még soha semmi probléma nem volt ebből.
2017. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszek részt a beszélgetésben és ennyi. Ha kérdezik, miért, akkor is igazat mondok, azt, amit gondolok is: Az ember szexuális élete magánügy.
2017. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az igazságot szoktam mondani, vagyis azt, hogy a belső tulajdonságok alapján és az alapján szoktam felfigyelni valakire, hogy mennyi közös van bennünk. Azt is elmondom, hogy házasságpárti vagyok, meg hogy milyen "emberek"-kel volt kapcsolatom, milyen "illetők" tetszenek. Aki akarja és tudja, az ebből leszűrheti a következtetéseket. Én nem mondom magamtól, hogy meleg vagyok, ha nem kérdezik.


Ha nőt mutatnak, akkor az szokott feltűnni, hogy jó ízlésre vall-e a ruhája, frizurája, értelmes-e a tekintete. Szerencsére az ismerőseim nem raknak elém meztelen női fotókat. Ha pl. megjegyzi valaki, hogy "a Zsuzsának mekkora csöcse van, hú", azt pedig el lehet ütni humorral, nagy előbújások nélkül.

2017. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!