Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ilyen fordult már elő valakivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fordult már elő valakivel?

Figyelt kérdés
Én egy meleg fiú vagyok, nemrég kezdtem el dolgozni a jelenlegi munkahelyemen, ahol megismertem egy lányt, eleinte semleges volt, nem foglalkoztam vele különösképpen, de az utóbbi időben nagyon megtetszett, valami megfogott benne, érdekes személyiség.Nem gondoltam rá, hogy valaha is ez előfordulna velem, de mindennap várom, hogy láthassam és beszéljek vele.Múltkor még a villamossal is elmentem vele egy üzletbe, pedig nagyon nem arra lett volna dolgom.Nagyon jól éreztem magam vele.Szerintetek szerelmes vagyok belé?Mert nekem nem közömbös ez a lány.
2017. ápr. 25. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges , hogy nem meleg vagy, hanem biszex :)
2017. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez most hülyén fog hangzani, de egy ideje a fiúk nem érdekelnek.
2017. ápr. 25. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Ha meg tudnád dugni nincs baj.
2017. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
A nem közömbös nem feltétlenül jelenti azt, hogy szerelmes vagy belé, az is lehet hogy csak egyszerűen kedveled. De ebből jöhet majd a szerelem! Viszont az is lehet, hogy nem lesz semmi több és megmarad egy egyszerű, kellemes emléknek, de nem lesz soha szerelem. Mindkettő eset lehetséges! Hajrá! :)
2017. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kategorizáld magad. Az emberi szexualitás ezerféle. Érezd jól magad vele, azt szeretsz akit szeretsz mindegy hogy fiú vagy lány.
2017. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam olyat, hogy vannak biszex emberek akiket egy időben a fiúk érdeklik aztán a nők, majd megint a fiúk, utána a nők és így tovább. Én is azt mondom, amit az előző válaszoló én is hasonló vagyok, én már úgy vagyok vele, hogy nem nemekbe szeretek bele, hanem emberekbe.
2017. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!