Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha szigorún vesszük, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szigorún vesszük, akkor csak az meleg aki a férfiakra, szopásra dugásra vágyik? Az ha én egy aranyos tizenévest le aranyos kiscicázom, mert tényleg aranyos, akkor az nem meleg ha nem vágyom a szexre? A fiú meleg, de nagyon kis szégyellős.18f

Figyelt kérdés
valahogy olyan mint valami aranyos kiscica, olyan kis bújós vagy nem tudom. meg még szűz, és szereti ha így becézem. fiatalka.
2017. máj. 4. 00:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Hát biztos ,h nem hetero ugye nem kell taglalni ,h miért.

Na jó egy totálisan hetero nem fog le cicázgatni egy aranyos fiút gondolom ezt te is tudod.

2017. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%

Ez bu zisabb dolog, mintha férfiakkal szexelnél, szopnál-dugnál össze-vissza.


Nekem valahogy még sosem jutott eszembe ilyeneket művelni ÚGY, hogy még mellette arról győzködjem magam hogy heteró vagyok (mint te is csinálod).


Ja igen és te itt most érzelmi dolgokról beszélsz, ezért is írtam ezt az egészet: Szerintem melegebb az, aki férfiként egy másik férfit kiscicának hív, mint az aki más férfival szexel. (De amúgy mindketten melegek nyilván)

(Most komolyan, egy srác egy másik srácra így hivatkozik: bújós, aranyos, fiatalka - Hát itt biztos nem egy heteró srácról van szó)


24/f, meleg

2017. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
hát pedig a lányok jönnek be. erre mérget is vehetsz. a meleg eleve az aki szexel férfival, nem eddig a szavak tesznek meleggé. egyébként ahogy írtam egy fiatal, aranyos olyan kistesó feelingem van vele. nem olyan h a csajom lehetne... Fura hogy nem olyan mint a legtöbb heteró, nem megjátszós és inkább kisfiús nem férfias. ennyi. én sem játszom annyira meg magam, csak néha, más társaságban.
2017. máj. 4. 01:34
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Két idegen fiú egymáshoz bújik és az idősebb kis aranyos cicának hívja a másikat. Furcsa helyzet.....


Nem értem a kérdést. Akkor vagy meleg ha a féfiakhoz vonzódsz. Te a lányokoz is vonzódsz ezért maxumum biszexuális lehetsz, de azt is elfolytod.

Rossz topicba raktad be a kérdést.

2017. máj. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem szavakról, hanem gondolatokról van szó.


Kistesó feeling? Nekem van egy 19 éves húgom és egy 16 éves öcsém. De az öcsémnél rohadtul nem ez a kistesó feeling, amit te leírtál, van meg nálam (szerencsére).


Figy, sok biszex férfi van, aki kifejezetten a kislányos, lányos, nem túl férfias fiúkra bukik. Ezzel semmi gond nincs, csak ne írj már ilyeneket.


És mondom, valahogy kevésbé "bu zisabb" még az is ha két férfias férfi töcsköl-kefél-dug egymással, mintha valakinek az jut eszébe férfiként egy másik férfiról, hogy milyen kis finom, puha, fiatalka, bújós, aranyos. Megölelni, megpuszilni nem akarod?...

Nem gond ha ilyen vagy, csak legalább magadnak vállald már be a tükör előtt

2017. máj. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"És mondom, valahogy kevésbé "bu zisabb" még az is ha két férfias férfi töcsköl-kefél-dug egymással, mintha valakinek az jut eszébe férfiként egy másik férfiról,"


haaaver ;D A meleg fogalma az hogy férfiakkal dug, és nem az hogy kimond egy szót..... Am nem tagadok semmit. hetero vagyok. Sajnálom ha nem érzel kistestvér érzést... nekem nincs öcsém, de ő olyan kis testvéri érzést vált ki, lehet ezért... nem lehet hogy csak érzelmesebb vagyok?


"hogy milyen kis finom, puha, fiatalka, bújós, aranyos. Megölelni, megpuszilni nem akarod?... "


Megölelni megszoktam, megpuszilni csak arcra tenném, de eddig nem mertem, bár ő adott már nekem egy kis kedves puszit.


ui: nem idegen, mert egy éve ismerem.

2017. máj. 4. 02:36
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

6:

18 éves vagy, de gondolom egyrészt ismered a szarkazmust és az iróniát, másrészt ismered a South Park című sorozatot? (remélem azért igen)

Abban még azt is elmondják, hogy sokkal bu zisabb más férfiakkal kefélni, mint hogy környezetvédelemmel tegyél a globális felmelegedés ellen. (Ez a közismert 8. évados epizódban van, amikor ezer évvel későbbről a jövőből érkeznek vissza hozzánk bevándorlók és ezt próbálják bu zulással megakadályozni)


Remélem érted az iróniát akkor. Másrészt nem, a bu ziság, nem csak azt jelenti hogy más férfiakkal dugsz. Hanem nagyon is azt, amiről eddig te beszéltél. Barátod ez a srác vagy a szerelmed? Mert barátok ilyet nem csinálnak. Akivel viszont dugnál (=szerelmed), azok igen.


Az nem érzelmesség, és nem kistestvéri érzés, amit te leírsz. Puszilsz, ölelsz, simogatsz, bújsz, szeretgetsz? Ezek nem testvéri érzések, pláne két fiútestvér között! Aki iránt ilyeneket érzel, azt dugd meg végre, vagy lépj tovább rajta. Az öcsémmel nagyon jóban vagyunk és eléggé a bátyó, nagytesó szerepben vagyok neki, de ilyen dolgokat eszemben sincs vele művelni (miközben én magam meleg vagyok, helló!)


Nem érted, hogy a szexnél sokkal fontosabbak az érzelmek, és a fizikai intimitás, érzelmesség?

Ki az akit puszilsz, simogatsz, hozzá bújsz, ölelgetsz, szeretgetsz? Hát rohadtul csak olyan, aki iránt szexuálisan/akár érzelmileg is vonzódsz.

2017. máj. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Hát képzeld el én nem akarom megdugni. még ha meleg lennék sem megdugni akarnám elsősorban. nem vágyom a dugásra vele. Miért érzed úgy hogy a szerelmem lenne? Hol írtam ilyet? Az ember a szerelmével rohadtul dugni akar. Le akarja rántani a ruháit stb... na ezt nem érzem. szerinted 2 barát nem ölelheti meg egymást? nem karolhatja át egymást ha úgy van?


Nem ismerem a south parkot , vagyis ismerem névről de nem tetszik mert béna a garfika.

2017. máj. 4. 02:57
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem akarsz tőle semmit, akkor ne hagyd nagyon neki, hogy hozzád bújjon... Ő meleg, de te nem vagy (saját bevallásod szerint), ez neki bárhogyan nézzük simán lehet többlet jelentésű dolog: egy nála idősebb diú végre becézgeti, végre átöleli...
2017. máj. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 kovpet ***** válasza:
100%

De kis cukker lehet a srác.


De tényleg ne játssz vele. Bár nem hinném, hogy hetero vagy, de amíg magad sem tudod, hogy mit akarsz tőle vagy akarsz-e valamit, addig ne hagyd, hogy beléd szeressen esetleg, mert az senkinek nem lesz jó, de főleg ő fog szenvedni miatta.

2017. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!