Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azsex vagyok. Kipróbáltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azsex vagyok. Kipróbáltam a szexet fiúval, mert érdekelt. Nem volt rossz érzés, bár a teste így sem nem izgatott fel. Azonban jó volt neki örömet okozni, mert nagyon aranyos fiú. Akkor most meleg vagyok? F

2017. márc. 13. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez gyorsan ment.. Az előző kérdésed óta 2 nap alatt meg is volt a dolog? :D Egy meleg élménytől amúgy nem leszel meleg. Egyébként is asszex vagy, tehát nem is értem a kérdést.
2017. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedve Kérdező!

Nagyon érdekel téged ez a téma, de ahogy már leírtad aszexuális vagy. Ez is egy orientáció, ugyanúgy ahogy a homoszexualitás is. Szóval egyszerre nem lehet mindkettő.

A te eseted különleges, mert egy másik fiúnak megpróbáltál örömet szerezni. Bár nem érzel szexuális vágyat és nem is érzed jobban attól magad hogy vele szexuális kapcsolatot alakítasz ki, de a tudat hogy ő neki ez jó, és látod rajta milyen boldog számodra is jó érzéssel tölt el.

Ez lehet lánnyal is működne, lehet nem. De úgy gondolom nem is kell erőltetned ha nem szeretnéd.

Azon gondolkodj el, hogy mi jobb? Ha nem csinálsz semmit ezzel a fiúval, vagy ha neki örömet szerzel? A válaszodtól függően cselekedj a jövőben!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha a romantikus erzelmeid vezereltek a szex kiprobalasara (a kivancsisag mellett),akkor lehetsz homoromantikus aszexualis,magyaran fiuk irant erzel romantikus erzelmeket,de szexualisan egyik nem irant sem.
2017. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!