Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Őszíntén: ti külsőleg szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszíntén: ti külsőleg szerintetek jól néztek ki?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miben vagytok kifejezetten elégedettek magatokon?
2017. máj. 7. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén? Egyáltalán nem. Itt vagyok 180 centi magasan, 100 kilóval - ami hájból jön össze, nem izomból - edzeni pedig rohadt lusta vagyok. Pedig nem ártana, mert hatalmas nagy hasam van, a vérnyomásom is az egekben, ráadásul akkora mellem van, hogy egy A kosaras melltartó simán jó lenne rám.


23/F

2017. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nincs problémám a külsőmmel. Páromnak tetszik, nekem is megfelel. Régebben (kamaszként) nem bántam volna, ha kicsit magasabb vagyok, meg nem elállóak füleim :D De ez már egyáltalán nem érdekel.
2017. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Én a testalkatommal elégedett vagyok, arra elég sok pozitív visszajelzést kapok. Az arcommal is általában, ha nem vagyok nagyon nyúzott.


26f

2017. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

197 cm magas vagyok és 91 kg. Átlagos alkatú, de vállas, vastag karokkal. Szőke hosszúkás hajú vagyok és arcra jóképű. Összességében nem rossz, mert magas vagyok, az alkatom átlagos, az arcom a szebbek (felső 25%) közé sorolható.


Amiért nincs önbizalmam mégis sokszor:

-azt látom hogy a szőke haj nagyon kevés lánynak jön be, a legtöbb magyar lánynak sokkal jobban tetszik a fekete/barna haj (még a fekete/barna hajúak között is)

-nem tudok rendes arcszőrzetet növeszteni, mert nagyon ritkásan, hiányosan nő, úgyhogy vagy borosta vagy csupaszság

-még mindig elkérik a személyimet a kisfiús frizurám és a kölyökképem miatt nagyon sokszor (van hogy 4-5 évvel nálam fiatalabb eladó/pultos lány szokta elkérni!)

-a magasságom néha sok lánynak túl magas: a legtöbb 165 cm vagy alacsonyabb lánynál nincs esélyem, mert a két méterem nem jön be nekik


Van egy régi jó barátom, aki ilyen 183-184 cm, nagyon szép ápolt és vastag szakálla van, sötétbarna-feketés a haja és a szakálla, sportosabb alkatú nálam, több pénze van drága elegáns és divatos ruhákra, pofázmányra és jóképűségre kb egy szinten vagyunk, és annyi idős mint én, de simán ha rákérdez olyannál aki nem tudja, mondják 25-26-nak is.

Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, talán még átlagos sem, de nagyon sok önbizalomhiány és bizonytalanság van bennem mégis azok miatt, amiket a gondolatjeles listázásnál fentebb leírtam.


Aminek örülök:

-Mégiscsak magas vagyok. Vannak ilyen 167-172 centis barátaim, akik kva szerencsétlenek a csajozásban.

-Szőke vagyok, ami azért ritka. De lehet hogy ezzel inkább Dél-Amerikában vagy Ázsiában jobban hódítanék, mint itt, ahogy látom.

-Vonzó a pofám, még ha sajnos 5 évvel is néznek fiatalabbnak néha miatta.

24/f

2017. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Igen, az átlagnál valamivel sportosabb testalkatom van (bár mostanában felcsúszott 1-1,5 kiló felesleg), kisfiús arcom, szép fehér, szabályos fogsorom. Talán utóbbira vagyok a legbüszkébb.


Viszont szeretnék tovább javítani a megjelenésemen, így jövő hónaptól újra elkezdek kondizni. Pár kiló izom és némi szálkásítás elfér. :) 24/F

2017. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

188cm magas vagyok. Kb 70 kiló. Amivel nem vagyok elégedett az az arcom. Túl hosszúkás. Majd ha megtehetem, akkor az állammal tuti csinálok valamit.

Na meg inkabb lehetnek csak 180cm, de amin nem lehet változtatni, azon nem sirankozok. 20/f/p

2017. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Én szerintem egész jól nézek ki, de nem tartom magam kiemelkedően jónak sem, szerintem reális önképem van. 22/F
2017. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

A testem mindenki dícséri. Van aki az arcomat is, így alapvetően jónak tartom magamat. De mégis látom, hogy van akinek meg pont nem jön be, hogy vékony vagyok, vagy az arcom vagy vmi. Így néha úgy érzem szar vagyok.

F 25

2017. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Aki csípi a vékony aktívakat. Az írhat:) (Előző)
2017. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem teljesen.

A magasságom 179 centi, a vàllam is jò szèles, keskeny csípő, vèkony és szálkás vagyok. Egy kis izom bőven elfér, de a testen lehet alakítani.

Az arcom viszont nekem is hosszúkás, a szemeim is lehetnének nagyobbak, a hajamat pedig lehetetlen beállítani. Szòval az arcomat nem szeretem.

Ja és nagyon fehèr vagyok, de azon is lehet változtani.

22/f

2017. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!