Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti szerény vagy "nagyarcú"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerény vagy "nagyarcú" melegből ismertek többet?

Figyelt kérdés

Én elég szerény személyiség vagyok.

A külsőmmel nincs gond,sokaknak tetszek,ennek ellenére nem vagyok egós.


De azt vettem észre,hogy sokaknak inkább az olyan melegek jönnek be,akik beképzeltek,elérhetetlenek,sőt már-már lenézőek másokkal szemben.


Mintha a szerénység egyfajta negatív tulajdonság lenne.


2017. máj. 27. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy meleg baratom van es egy meleg ismerosom.

Mindketten cuki szereny emberek.

Bar mindharman apolok vagyunk...lehet ez rossz minta anyag.

22L

2017. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint egy meleg férfit ismerek( már akiről ugyebár biztosan tudom), ő abszolút szerény, empatikus, kissé visszahúzódó...de heteroként szimpatikus ember amúgy.
2017. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Es van 4 meleg orvos ismerosom. Ok orvosokhoz illoen markansak es lenezoek...de ennyi :D

Amugy rendesek

2017. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerény.
2017. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs különbség az ismerőseim között szerénységben a melegek és a heterók között. A legtöbben átlagosak.


21/F

2017. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok és sok meleget ismerek. :D

Azt vettem észre, hogy sok esetben, ha valaki nem ócsárolja saját magát, hanem nyilvánosan is elmondja a jó tulajdonságait, ha kérdezik, azt nagyképűnek tartják.

Nem mondanám magam sem szerénynek, sem nagyképűnek. Tisztában vagyok a képességeimmel és a korlátaimmal.

Aztán amiért nagyarcúnak tartanak, hogy senkinek nem vagyok hajlandó eltűrni, hogy megalázzon, még ha ebből később súlyos hátrányom is származik; elég büszke ember vagyok ebből a szempontból.

De abszolút nem nézek le senkit, minden ember pontosan egyenlő velem. Sem több, sem kevesebb.

A barátaim szintúgy. Bár néhányan szerintem túl sokat néznek el a környezetüknek, de ebbe nincs jogom beleszólni. :)

16/passzív

2017. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig is a szerényeket kedveltem,magam is ilyen vagyok.

És mivel szingli vagyok évek óta,egy szerény meleget nagy örömmel zárnék a karjaimba,kapcsolatra !


F/ Bp

2023. aug. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!