Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A vékony, kisfiús passzívok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony, kisfiús passzívok tényleg annyira "kapósak"?

Figyelt kérdés
Én eléggé ilyen vagyok, tényleg az aktívok nagy része az ilyen srácokat szereti, vagy ez csak egy tévhit?
2017. máj. 28. 13:37
 1/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok,egyébként
2017. máj. 28. 13:37
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom ,még nem találtam olyan fiút aki kellően intelligens és normális ahhoz,hogy legyen is valami.

De alapvetően engem taszít a férfiasság a partneremben.Szóval gondolom igen,bár én csak egy bi lennék.

2017. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez úgy működik, hogy bizonyos emberek fizikailag, alkatra a férfi testhez vonzódnak. De az már ettől független dolog, hogy esztétikailag is a férfias kinézethez, meg érzelmileg is a férfias jellemhez vonzódnak-e vagy sem. Aki igen, annak férfias kell, aki nem, annak valójában egy lány, aki mindössze alkatilag fiú. Illetve a kettő között vannak bőven állomások.


Nem fogok neked most pontos %-arányokat előkapni a semmiből, de vannak sokan, akiknek rajtad kívül más szóba se tudna jönni. Sőt, sokkal többen vannak, mint gondolnád, csak nekik gyakran 30-40 évig eltart, mire felfogják ezt a hogy is mondjam "enyhe fokú melegségüket", mivel őket az átlag valóban férfias férfi az tényleg taszítja, pontosan úgy, mint heteró társaikat.

2017. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök változó. Nincs többség szerintem. Valakiknek az egyik tetszik, valakiknek a másik és megint másoknak mindkettő.

Én nem vagyok extrém férfias, de nagyon durván b*zis sem, csak szimplán aranyos kölyök kutya arcú, de közben mégis meg lehet állapítani a nememet (no offense, egyáltalán nem zavarnak a nagyon nőies melegek) és aszerint is viselkedem.

Így volt már, hogy valakinek túl férfias voltam, másnak meg túl b*zis :D Szóval nagyon változó.

2017. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem bejönnek. :D
2017. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon bejönnek az ilyen srácok *_*
2017. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszenek


24F

2017. máj. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es: írj rám! ;) - feltéve ha szingli vagy! :D
2023. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!