Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, hogy valaki kizárólag azért fojtja vissza homoszexuális vágyait, mert tiltja a vallása?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ismerősöm. Azt mondja, hogy a keresztények bűnös dolognak tartják ezt. Illetve - állítása szerint - a Biblia sem támogatja. Stb-stb... Heteró akar lenni, mert szerinte a melegség rossz, bűnös dolog. Ennek hosszú távon milyen következménye lehet szerintetek? Mit gondoltok erről az egészről?

2017. jún. 15. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Egészségére.
2017. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezelteti, bele fog kattanni.
2017. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elfojtás kikészíti az idegrendszert...nem egészséges!
2017. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Én ezt heteroként sem értem, te homo.vagy,ezt semmilyen Isten nem írja át. Fogadd el magad, és szeress úgy
2017. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Szíve joga
2017. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó látni, hogy más is ugyanúgy gondolja, mint én! :) És én hiába mondtam el ugyanezeket a dolgokat neki, mint amit ti írtatok ide válasznak, hajthatatlan. Azt mondja ő valahol olvasta, hogy ki lehet "gyógyulni" a homoszexualitásból (mintha az betegség lenne! LOL a XXI. században vagyunk és nem a középkorban). Egyszerűen nem lehet őt meggyőzni, márpedig ennek nagyon rossz vége lesz szerintem... Ugyanis tudom, hogy vágyakozik - erőteljesen - homoszexuális dolgokra, de az említett ok miatt elfojtja ezt - teljesen. Ez már egy rögeszme nála, ami megkérdőjelezhetetlen... Hogyan lehetne őt meggyőzni, hogy hagyjon fel ezzel a gondolatmenettel, saját testi/lelki épsége érdekében? Észheztéríteni valahogy?
2017. jún. 15. 18:47
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire hülye, hogy egy mesekönyvben leírt dolgok fontosabbak neki mint a saját boldogsága akkor meg is érdemli.
2017. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ugyanígy meleg barátom (bár ő nem a Bibliára hivatkozott ,hanem a társadalomra és az erkölcsre),ő annyira elfojtotta hogy azt mondta aszex lesz.

Az segített neki (én leszbikus vagyok és vállalom is) ,hogy lett egy barátnőm és látta milyen boldogok vagyunk ,és féltékeny lett a boldogságunkra.Ezért elkezdett nyitni és rájött arra hogy jobb nyíltan boldogan élni,mint ezeket a vágyakat elfojtani.

2017. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hány évesen jött rá erre, ha meg szabad kérdeznem? :)
2017. jún. 15. 19:03
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Beteg dolog! Mármint a vallás miatti szexuális vágyak elfojtása a beteg. Rossz következményekkel jár.
2017. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!