Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van hosszútávú jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol a felek különböző politikai beállítottságúak?

Figyelt kérdés

Én mióta az eszemet tudom,liberális,baloldali szavazó vagyok,viszont most ismerkedem egy férfivel,aki Fideszhívő.


Alapvetően sok jó tulajdonsága van,de ez nem tetszik nekem,félek,hogy sok vitánk lenne ebből...


2017. ápr. 14. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodtam erre mit írhatnék de erre nem lehet mit mondani, ennél lejjebb már nincs
2017. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy kezelitek ezt a kérdést. Ha nem foglalkoztok vele, akkor mit számít? Ha viszont kölcsönösen próbáljátok meggyőzni a másikat, akkor nehéz lesz.
2017. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Múltkor még nem konzervatív voltál te lukapop simon :D
2017. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagy adag toleranciával és a politika szinte teljes kizárásával a magánéletetekből működőképes lehet.
2017. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A jelenlegihez hasonló feszült politikai helyzetben okozhat problémákat. Te mennél tüntetni, ő meg őszintén szajkózza, hogy mennyire igaza van az államnak (már ezért szembe köpném, de szerencsére én nem te vagyok). Egyébként a mindennapokban csak ritkán jönnének elő ebből valós problémák. Szerintem. Nekem volt egy erősen jobbikos exem, nála csak az zavart, hogy folyton cigányozott, egyébként nem okozott jelentősebb problémát a politikai különbözőségünk.
2017. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Méghozzá úgy, hogy nem politizáltok otthon. Probléma megoldva.
2017. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elvileg nem kéne, hogy probléma legyen, de azért lássuk be, együttélés esetén már lehet az. Mondjuk együtt nézitek a híreket és egyikőtök sem mer vélemény nyilvánítani, mert nem akarja a másikat "megsérteni"? Vagy te tüntetni mész, a másik megsértődik ezért?

Ha teljesen toleránsak vagytok,elvileg megoldható, de én azért látom ennek hátrányát.

2017. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.


Elvégre attól szép egy pár, hogy az egyik tagja férfi, a másik nő - ezek minden eltérő tulajdonságával egyetemben.

Nno, az egyik ilyen eltérés az, hogy hogyan látjátok a világot. (Egészen máshogy - a politikai beállítottságtól függetlenül IS.)


A lényeg, hogy férfi, vagy nő - fideszes, vagy ballib... az emberségetek mindig össze tud kötni benneteket.


Ahogyan egyszer velem is megtörtént. De az egy régi és hosszú történet. És nem is való ide. ;)

2017. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha elfogadjátok, hogy a másik másban hisz és nem zargatjátok akkor teljesen, nagynéném balos, nagybáttyám fideszes és nagyon jól megvannak. 1 eset volt mikor a nagybáttyám belevitte apolitikát a család életébe, akkor volt magy veszekedés, de nem kell belevinni és nem lesz baj.

Illetve, ha nem hoz magával apolitikai nézet olyasmit, amit nem tudtok tolerálni a másiknak.

Persze ez attaól függ, hogy mennyire hívő ha tud másról is beszégetni és nem térítget, és nem tartja példaképének a fideszes politikusokat, akkor nem hiszem, hogy baj lenne. :)

2018. jún. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!