Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy srác akibe nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

0118 kérdése:

Van egy srác akibe nagyon szerelmes lettem . Körülbelül 2 éve ismerjük egymást én vetem fel a céghez és én voltam a főnöke nagyon bizalmas viszony van kettőnk kőzőt . A elmondása szerin heteroszexuális és csak lányokkal volt eddig?

Figyelt kérdés
Egy éve felmondott es kimentek a feleségével Angliába elölte egy hónappal elmondtam neki hogy meleg vagyok és mit érzek iránta .Ő azt mondta sajnálja hogy nem válthatja valóra a én álmaimat .A házassága tönkrement KB 1,5 évig tartott és hazajött. Egy hét után családi okból kiment Németországba és ott él egyedül már négy hónapja.És én nem tudom mit csináljak ki menjek én is vagy nem? Sok olyan jel van ami alapján meleg is lehet PL elgondolkodót azon hagy meleg és hagy mi ketten egypár legyünk de ara jutót hogy nem. Vagy megkérdeztem tőle meggyi esélyt ad hagy 1 év múlva sráccal lesz a válasz 20% százalékot de neked 40% et. Volt olyan kijelentése hogy szerelmes a lelkembe. Leg utóbb azt monda hogy úgy döntött hogy majd lánnyal Bobákozik és hogy hetero arakért ezt fogadjam el. De én nem akarom feladni.Vajon menyi a realitása hogy ősze jöjjünk és mit csináljak?
2017. jún. 28. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2017. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Téged ugye a jó öreg nepotizmus juttatott a főnöki székbe?

(Ez az helyesírás, te jó isten.)

2017. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
felszopta magát.
2017. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen van benne valamiféle belső konfliktus a témával kapcsolatban. Tehát nem reménytelen, érezhetően küzdd önmagával. De azért illik ráhagyni a dolgot, nem javasolnám, hogy ráerőltesd magad, lehet neki még idő kell. Ugyanakkor az sem feltétlen jó ha csak annyiban hagyod elsorvadni a témát.

Tedd ahogy jónak érzed, jó megoldás nincs.

2017. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a helyesírás nem opció?
2017. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs realitása annak, hogy a társad legyen.

Te valószínűleg egy idősebb, vagy egy sokkal idősebb pasi vagy, mint ő. Hálás neked a nagybácsis támogatásért, a barátságodért, a segítségedért. De a barátságon túl ebből semmi más nem lesz, sem szerelem sem szex. Kár gyötörnöd őt ezzel. És magadat is.

2017. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!