Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok nektek milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok nektek milyen az arc kifejezésetek, amikor a párotok épp beralja? (Bocsánat nem tudtam értelmesebben leírni. Kifejtés a leírásban. )

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem nem szoktam mondani a párotok, hogy õ mondjuk valami furcsát lát olyankor rajtottak. z.B.: megijedt arcod van vagy hasonló. Vagy olyankor mosolyogtok, mert boldogok vagytok. Vagy csak meg csókoljátok. Gondolom eleinte még furcsa. Remélem érthetõ, amit leírtam.

2017. jún. 30. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Persze,dugásnál mindenki boldog,te most tanulod a magyart?
2017. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért #1-es kissé furcsa, ahogy leírtam?
2017. jún. 30. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Mivel hason fekszem, ő meg a hátamon, nem látja az arcomat.
2017. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg elég értelmetlenül fogalmazol :-P Én élvezem, tehát vagy megcsókolom, vagy azt kiabálom, hogy "bassz meg keményen" ... De nem érthető amit leírtál egyébként ... :-D
2017. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
kidülled a szemünk, az biztos :D
2017. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Mindig másmilyen. Attól függ, hogyan csinálja. Elég változatos a skála.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
igen ijedt arcot vágok
2017. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!