Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti hogy reagáltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti hogy reagáltok, ha látjátok, hogy egy hetero nőnek tetszetek?

Figyelt kérdés
Az most lényegtelen, hogy tudja e, hogy meleg férfivel van dolga, de nem ez a szörnyen nyomulós, csak csorog a nyála, nagyon barátkozik, meg ilyenek, de nem mer nagyon nyitni, szóval inkább barátnak tűnik külső szemmel.

2017. júl. 14. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki, növeli az önbizalmamat, de egyértelművé tenném, hogy meleg vagyok ezért esélye konkrétan egyáltalan nincs, ha nyomul, ha finomkodik. Persze finoman adnám értésére, nem akarnám megbántani.
2017. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
NEm muszály rögtön egyértelművé tenni hogy meleg vagy, ahogy az előző írta. Mond neki hogy van valakid.
2017. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát engem nagyon irritál, ha egy heteró nőnek tetszem, és ezt apró jelekkel ki is nyilvánítja. Ha ilyen van, megpróbálom úgy kezelni, hogy nem foglalkozom vele, hogy szálljon le rólam.
2017. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Szívesen fogadom a közeledését.
2017. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom hogy bocsi meleg vagyok, imádom ahogy meg vannak olyankor lepődve meg hitetlenkednek xd
2017. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Én örülnék neki, egyáltalán nem zavarna. Örülök, ha tetszek egy szép lánynak. És megmondanám, hogy barátnőm van.
2017. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tetszek senkinek, úgyhogy ez a helyezet nem áll fenn.
2017. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
98%

Ram viszonylag sok hetero csaj ramnyomul, es kifejezetten jol esik a figyelmuk. Valamilyen szinten sikerelmenyt ad. Ilyenkor megmondom, hogy csak barazkozni akarok, persze altalaban csokig eljutnak, de utana mondom, hogy eddig es ne tovabb.


Nem regen pedig egy eddig hetero eletet elo jo baratom is elarulta, hogy bejovok neki, de volt baratnoje ezert folyton lekoptattam (nalam a parkapcsolat szent, en sosem leszek csalo). Persze a megoldas az lett, hogy szakitott a baratnojevel, es azota kavartunk parszor, de valahogy szexre sosem kerult sor eddig. :/


Amugy valoban vicces a lanyok arca, amit akkor vagnak, amikor megtudjak, hogy meleg vagy. Az az osszezavarodas, az a sokk.. Aztan minden ugyanolyan, mint azelott, mert a legtobb lany szerencsere elfogado e teren.

2017. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!