Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki már leszopta saját magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már leszopta saját magát milyen érzés volt? Kétszeres inger ért titeket?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem tudom magamnak. De érdekel a téma.

2017. júl. 14. 16:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Hű most elképzeltem ahogy a férfiak a saját f#kukat megpróbáljàk a szàjukba venni.

Na megyek nézek egy kis meleg p#nót.


19/L

2017. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jógázom már egy ideje, szóval meg tudom csinálni, de hidd el, baromira nem kényelmes.
2017. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Én másnak segítek ha nem éri el :)
2017. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tini koromban nagyon jól ment, simán bekaptam félig mindenféle kényelmetlenség nélkül. Mondjuk sokat is nyújtottam akkoriban, de megérte. :)


És igen, a kétszeres inger igaz ilyenkor, mert eleve isteni hogy szopva van a farkam, és az is izgató, hogy a számban van a farkam, és mozog benne. :)


Most már nekem sem annyira kényelmes, de csinálom, mert még mindig sokkal jobb, mint kiverni. :)

2017. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Küldhettek képet a farkatokrol 😋
2018. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!