Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejönnek az elfenekelős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek az elfenekelős szerepjátékok. Ti akik szintén szeretitek, ti használtok menekülő szót? Mert én nem és így sokkal realisztikusabb az élmény, főleg ha szemtelenség vagy egyéb valós dologért kapok ki a partneremtől.

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer "elkapott" egy srác. Meg sem kérdezte, hogy engedem-e, egyszerűen csak azt vettem észre, hogy kapom. Borzalmas volt, s mégis. Azóta is vágyom rá. Szóval, szerintem felesleges a menekülő szó, ha a partner tudja meddig mehet el.
2017. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menekülő szó! Aki kapja annak bírnia kell.
2017. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!