Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak egyáltalán még normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán még normális fiatalok akik nem csak a szexre mennek?

Figyelt kérdés
Vannak egyáltalán még normális fiatalok akik nem csak a szexre mennek, hanem szeretnének normális párkapcsolatot? Összebújni, filmezni, sétálni meg ilyenek vagy mindenki csak felszínes és szexrandikra hajt. Nem tudom kezdem már elveszíteni a reményt, hogy vannak még olyanok akik erre vágynak. Kiábrándító :( 22F

2017. júl. 21. 08:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

nem ismerlek kérdező, de én még tényleg nem találkoztam olyan pasival, akinek ne borult volna el az agya, ha nincs eléggé kiéhezve.

De te lehet más vagy.

Azt tudom, hogy nagyon sok pasi, amikor az agyborulás megvan, bármit csinál, csak, hogy kielégüljön, akár az olyan rendes srácokat is elcsábítja mint te, mindent megígér, és mikor kitisztul a feje, akkor továbbmegy.


A kérdés az, hogy te milyen könnyen adod be a derekad. Lányok sokszor hónapokat várnak (még 20+ korban is), sok randi és mimás, addig amíg nem látják, hogy a pasinak komoly a szándéka. És hamarabb sétálnak és moziznak összebújva mint szexelnének.


És mivel sok pasinak tényleg elborul az agya, emiatt nem tudnak sokat várni, nagyon hamar szex és lehet a legtöbb pasi ehhez van szokva, gyors kielégülés.

2017. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg vannak, én legalábbis ilyen vagyok, párkapcsolatra vágyom :)

27F

2017. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, én szívesen randiznék pl. Sajnos későn jöttem rá hogy legalább annyira szeretnék egy férfit, mint egy nőt. Talán még jobban is vágyom férfival való kapcsolatra. A lelkem mélyén szexmániás vagyok, de ezt nem tudom bárkinek kimutatni, és fontos lenne hogy érezzem bízhatok a partneremben, akár farka akár puncija van. Szóval szerintem nekem jópár randi, vagy legalább egy-két hónap együtt élés kellene a szexhez. Hazudnék ha azt mondanám nem izgat hogy egy jóképű, sármos, izmos férfi magáévá tesz, mert nagyon is, de jó lenne ha nemcsak az ágyban töltenénk el az időt. 30/passzív
2017. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%

Biztos vannak. Sok az olyan fiatal, aki nem csak szexre megy, de az is sok aki csak igen. A meleg és bi pasik is egyaránt.


Amit én keresek az mégsem "járás", hanem közeli barátság, amibe a szex is beletartozik, akár 2 pasival is. Az egy éjszakásokat én sem keresem egyáltalán.


A meleg és bi férfiak többsége ilyen szerintem, mint én, nem szeretik egy emberhez kötni magukat. Ennek ellenére nekem fontosak a érzelmek, csók, simogatás, összebújás, együtt alvás, szerelem. De a kisajátítás egyik embernek sem esik jól. Ezért kellene a kapcsolatban megbeszélni, hogy ha úgy van, akkor mással is csinálja, az a baj, hogy sokan a párjuk háta mögött csinálják, őt semmibe nézve.

2017. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szívem nagy vágya egy fűzfa alatt, egy régi fapadon ülni a számomra kedves személlyel, egy tóparton... Ám neten keresztül elég nehéz normális személyeket találni és mire valaki normálisba botlik az ember, kiderül, hogy kamuprofil, vagy nem válaszol többé, esetleg hogy mégiscsak szexre hajt. Ha nem lenne benne a moralitásomba, hogy ösztönösen kerüljem az olyasfajta dolgokat, mint a szexrandik, talán én is rájuk fanyalodnék, de így inkább nem veszek fel kapcsolatot másokkal, mint hogy csak testiségekre mennyek... :3

Egyébként ne add fel, még itt áll előtedd az egész élet. :D (17/f)

2017. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek csak nehezen találnak egymásra
2017. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen utolsó és ez a nagy baj :((
2017. júl. 22. 09:35
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze vannak, pl én is. Viszont társkeresőkön nagy kicsi az esélye ilyet találni, főleg itt vidéken. Emiatt sem volt még partnerem. Egy éjszakásba meg inkább nem megyek bele. Nem vagyok az a típus.


18/F

2017. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a gond hogy nem találok normálisat csak "rányomulósat" és aki csak a szexre megy :-(

16/f /m/

2017. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!