Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek jogos a féltékenys...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a féltékenység, ha egy másik pasival camszexelek?

Figyelt kérdés

Nálatok ez belefér,vagy nem?

Nyilván nem akarok az illetőtől semmit,csak online bujálkodás,nem több:D


2017. júl. 24. 01:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fér bele. Nem is értem a feltételezést. :D
2017. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem nagyon örülnek neki.. 😁 En max. Képeket szoktam cserélni, de ha kapcsolatban lennék, akkor azt se csinálnám
2017. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Jó,akkor mehet titokban:d..
2017. júl. 24. 01:06
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem semilyen kapcsolatba nem fér bele....bár nem vagyok meleg (nem kérek privit)..... de ilyet nem csinál az ember ha kapcsolatban van.
2017. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én amúgy inkább mutogatni szeretem magam,mintsem,hogy én nézzem:D
2017. júl. 24. 01:07
 6/28 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,szerintem ebben nincs semmi extra.

Volt,hogy olyan pasival csináltam,akivel utána többet nem is beszéltem.

Nem akarok tőlük semmit.


Viszont ez egy kis izgalom az életben:D


Ez nem olyan durva szerintem,egyik haveromnak a pasija pl titokban vitt fel a lakására más pasikat,amíg ő dolgozott.

Ahhoz képest jó vagyok,nem,:D?

2017. júl. 24. 01:11
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Attol h kevesbe v szar ember, amit csinalsz ugyanugy szar es gusztustalan. Ha en lennekba pasid paros labbal rugnalak ki, ha izgalom kell ne altasd magaddal a pasid, jobbat erdemel.
2017. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

A "barátom",hát hivatalosan nem vagyunk együtt,nincs kimondva szerint a camszex undorító dolog:D


Van egy közös ismerősünk,akit ő is ismer korábbról,és kérdezte nem-e tudok róla valamit.

Mondtam neki,hogy mióta legutóbb camszexeltem vele,azóta nem:D

Erre kiakadt,hogy milyen undorítóak vagyunk mindketten,pedig ez évekkel ezelőtt volt,akkor még nem is ismertem:D

2017. júl. 24. 01:14
 9/28 A kérdező kommentje:

A történethez hozzátartozik,hogy nekem még nem is volt senkim,neki volt 10 pasija előttem,szóval ne törjön már pálcát felettem,mert online csináltam ezt-azt:D


Azt mondta szerinte ez olyan,mintha egy nyilvános mosdóban szexelnék valakivel:D


Ami szerintem kizárt,mivel eleve rettegek a fertőzésektől és még a kilincset is könyökkel nyitom a nyilvános mosdóban,nemhogy farkakat fogdossak.

2017. júl. 24. 01:17
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
A megnyilvánulásaid alapján nekem nem kéne ilyen pasi mint te, az tuti.
2017. júl. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!