Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A csajomnál alszik a barátnôje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajomnál alszik a barátnôje. A csajom leszbikus, a másik nem tudom. Aggódjak? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Na szóval a barátnôm leszbikus, ami azt jelenti ugyebár, hogy csak a nökhöz vonzódik. Tudom, tudom.. az nem azt jelenti, hogy most mindegyikhez és nem lehetnek lány barátai, de én azértis parázok egy kicsit.. Ugyanis a legjobb barátnôjét át szokta hívni magához aludni és hiába esküdözik nekem, hogy nincs okom féltékenynek lennem, én túlságosan is félek attól, hogy nem csak aludni fognak.. Elvileg a másik csaj hetero, de akkor is.. Ez most pl olyan mintha pasim lenne és áthívna magához egy barátnôjét.. Szóljak neki érte? Hagyjam rá? Mit tegyek? Félek elveszíteni..


17/L



2017. júl. 11. 17:19
1 2
 1/18 anonim válasza:
83%

Elhiszem, hogy féltékeny vagy, de szerintem felesleges. Nem hinném ,hogy megakarna csalni, csak a barátnőjével szeretne lenni.

19/L

2017. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
már mostis aggódsz, nemkell külön.. ennyi erővel ő is gondolhatná h te mit csinálsz amig nem lát ugye..
2017. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Másodiknak, én nem szoktam mással aludni :/
2017. júl. 11. 17:35
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Minimum meghívnálak téged is, de amúgy meg ezt igazán nem kellett volna, ha már tudja, hogy rosszul esik.
2017. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Magamból indulok ki en fektettem mar le hetero noket 20ll
2017. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

"en fektettem mar le hetero noket"


És, voltak, akiknek nem kellett könyörögni, hogy lefeküdjenek veled? :O

Mert én nem nagyon nézném ki a hetero nőkből, hogy egy másik lánnyal feküdnének le... :O


L/L

2017. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, ez akkor is parasztság szerintem.
2017. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igazad van kérdező, én sem örülnék neki. Ha együttalvásról van szó akkor általában egyből "arra" gondol az ember. Szerintem ha valakinek párja van, akár leszbi, akár hetero, ne hívogasson fel másokat magához főleg éjszakára, pont ezért mert a párjának ezen kattog az agya amin neked. Találkozzon a barátnőivel napközben, de nem kell együttaludni. Én így gondolom.
2017. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván nem ismerem a barátnőd, így csak saját példát tudok felhozni. Egyik barátnőmnél minden hónapban egyszer biztos alszok, sőt, legjobb barátom (aki szintén heteró) is aludt már nálunk 4-5 alkalommal, soha nem volt senki, senki nem mászott a másikra, meg sem próbálta.:)

Szerintem ne kérdezd meg,meg ne vond kérdőre semmiképp

2017. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, azért az ilyen ott alvások minden alkalommal azért voltak mert vagy kocsmázás volt és a másik nem tudott mivel hazamenni, vagy más hasonló ok miatt. Szóval a kényszer is közrejátszott ebben:)
2017. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!