Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok már a párotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már a párotokkal hotelben?

Figyelt kérdés
Nem néztek rossz szemmel rátok?
2017. júl. 26. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem értem a kérdést...miért azt hiszik ott, hogy kurv.át viszel nem is a barátnőd valójában?
2017. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nézz kategóriát
2017. júl. 26. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Voltunk külföldön olyan helyen, ahol direkt erre vannak berendezkedve. Itthon két külön szobában voltunk, xsak este átmentünk egymáshoz.
2017. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Én már többször voltam hotelben egy szobában másik fiúval, heteróval is, akivel semmi közünk egymáshoz ilyen téren. Senki soha nem tett megjegyzést, még csak csúnyán sem néztek.
2017. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Voltunk, nem is egyszer. Egyszer sem néztek ránk rossz szemmel. Nem is foglalkoznak vele.

Egyszer volt, hogy megjegyezték,hogy milyen cukik vagyunk együtt, a többi helyen egy szót se szóltak. 😊

2017. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Enis voltam mar, szerinted a recepciost erdekli, ki veszi ki a szobat?
2017. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer, franciaágyas szobában :) Sosem volt probléma.
2017. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom ez meleg kategória, de heteróként a szintén hetero legjobb barátommal többször voltunk egy szállodai szobában, persze külön ágyban.


A recepcióson kívűl aki látta, hogy külön ágyas szobát vettünk ki, senkinek sem volt tiszta, hogy heterok vagyunk, hiszen közösen hagytuk el a szobát, mentünk bulizni, wellnesseztünk és ettünk, de mindenki lesz*rta...

2017. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Béla211 ***** válasza:
92%

Mi apartmant is szoktunk így bérelni. Néhány idősebb néni szabadkozott már ,hogy a két egymás mellé tolt ágyat ágyazta ,mert nem tudta hogy két fiú jön.De mondtuk nekik ,hogy nem gond jó ez így nekünk. Soha nem szóltak emiatt vagy hallottunk rossz megjegyzést.

Nekik az a lényeg ,hogy kiadják a szobájukat és meg kapják érte a pénzt.

Ja meg egyszer volt Egerben ,hogy konkrétan a szállás adó nő kikezdet velem. Amikor töltöttem ki az adataimat és alá írtam.

Akkor megjegyezte ,hogy milyen jó a dátum mikor születem és közben a mellét a kezemnek nyomta. Pedig ott franciaágyban aludtunk a barátommal. Na de mindegy én köpni nyelni nem tudtam a meglepetéstől a párom is látta az meg szakad a röhögéstől ,hogy még én kérek elnézést amikor szinte felnyársalt a melleivel:D

2017. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
minden nyaralás alatt hotelben vagyunk, sőt már voltunk nászutas lakosztályban is ahol egyértelmű volt a szitu és semmi gond nem volt, utóbbi helyen össze is haverkodtunk a szálloda igazgatóval
2017. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!