Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus szex. Lanyok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus szex. Lanyok milyen extrémebb helyeken voltatok mar együtt parotokkal?

Figyelt kérdés

Engem izgat a gondolat, hogy az automban szexeljek a barátnőmmel. Akinek van tapasztalata ilyen téren: Nem kényelmetlen? Hogyan lehet jo?


21L


2016. aug. 24. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Két lánynak az autó kényelmetlen,mi próbáltuk de inkább kiszálltunk és plédet terítettünk a földre.Elhagyatott erdős részen történt.22/L
2016. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Autó, egy szórakozóhely sötét sarka, medence öltözőjében, míg kint elég sokan voltak. Viszont mindig mindenhol egymáshoz érünk, úgy, hogy az már szexuális töltetű. Utcán megmarkolom a fenekét, vonaton végigsimitok a p*nciján, ilyenek. Kocsiban vagy úgy szexeltek, hogy hátsó ülés és Egyikőtök a másik ölébe ül, vagy elől, de felváltva elégítitek ki egymást. ;)
2016. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm kocsijában már nem egyszer csináltuk a kapcsolatunk elején, hátul. Persze mindig olyan helyre mentünk, ahol senki sem zavarhat. Egyszer mondjuk (az is a kapcsolatunk elején volt) egy nagy parkban estünk egymásnak, persze figyeltük, hogy ne jöjjön senki sem. Egyébként ezek nálunk azért voltak, mert akkor még titkoltuk a kapcsolatunkat. Azóta meg volt, hogy pl. a kandalló elé leterítettünk valamit és az előtt csináltuk. Benne és bennünk is lobogott a tűz. Nagyon romantikus volt. :)

19/L

2016. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Este a Balatonban, strand öltözőben a fülkében ( párom anyukája ott öltözött mellettünk, és dumált a páromnak :DDD ), erdőben, múzeum wc-ben, kocsiban a párom anyja + párja háta mögött, mikor mentünk a Balatonra, erkélyen, de az nem túl extrém, ... Meg talán volt még pár helyszín :D


Ezeket a volt párommal egyébként.


21L

2016. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

"párom anyja" "párom anyja" "párom anyja" "párom anyja" Nagyon vaganyak vagytok hogy az anyja ott van es ugy csinaljatok pff.

Meg egyutt vannak x ideig de már "párom" :'D

2016. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Ennyit szóismételtem? :D Ejha, nem figyeltem, nem figyeltem, nem figyeltem... De igen, a volt párom anyja szeretett engem is, így voltak hármasban, négyesben eltöltött programjaink. :D


Több, mint 3 évig voltam együtt az exemmel, annyi idő alatt a párommá válik, nem? :O

2016. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem arrol beszelek hogy kozos programokon voltatok hanem hogy mögötte kepesek vagytok b....szni
2016. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

* voltunk



De ne úgy képzeld el ezt, hogy meztelenül fetrengtünk a hátsóülésen. Egyszerűen csak benyúltam a nadrágjába, és kielégítettem. Ennyi az a nagy baaszás, amit a háta mögött lerendeztünk :D

2016. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Erdő ,vonat ,suli,játszótér (este ) ,szalagavatóm,vasút ,mozi ,Tiszapart, Zagyvaparton.
2016. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Erdőben
2016. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!