Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordult már valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel, hogy nem fért be a szájába?

Figyelt kérdés

Nem kamu kérdés. Elgondolkodtam, ha lenne barátom, és szeretném orálisan kielégíteni, de nem férne be a számba a kukija, sehogy... Tudom, ez kicsit buta kérdésnek tűnik, de tényleg kicsire (kb. 3 cm a két fogsorom közötti táv) tudom nyitni a szám. Nem is az, hogy a (majdani) barátomnak olyan loknesziszörny méretű pénisze lenne, hanem velem lenne a "baj". Biztos nagyon kellemetlenül érezném magam, és bántana, hogy így nem tudok neki örömet okozni... Szóval értitek. Azért egy meleg kapcsolatban orálozni alap dolog, vagyis azt azért szeretik az emberek, és könnyebb és egyszerűbb is csinálni, mint az anált.


Mivel még nem tapasztaltam semmit, ezért kérdezem azokat, akikkel megesett már ilyen helyzet. Mit csináltatok? Mit kéne csinálnom? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?


Köszönettel:


Egy kétségbeesett fiú



2017. aug. 11. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
A kuki beférne. A f...sz már nem biztos
2017. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak te érzed úgy, hogy kicsire tudod kinyitni, hidd el nagyobbra nyitja ki az ember a száját, mint gondolja. :)


De ha nem és tényleg így van, akkor se ess kétségbe. :)

Vannak olyan meleg srácok, akik nem szeretik az orált, nem szeretnek szopni (tehát nem nem tudnak, csak nem akarják) mégsem dől össze a világ.


Ha lesz egy barátod és tényleg szeretni fog, akkor ez nem probléma, hidd el :)

2017. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lány vagyok de tapasztalt :-) Ne aggódj! Biztosan menni fog. Nem lesz olyan hogy nem fér be. Függ attól is milyen méretekkel rendelkezőt fogsz ki, de az átlag simán menni fog
2017. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) De tényleg ez a max...
2017. aug. 11. 22:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, és én szeretnék orálozni, mindig is fantáziáltam róla, ezért is bánt a dolog... :/
2017. aug. 11. 22:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Hetero vagyok, de válasz adás szempontjából mindegy. A férjem péniszének hossza átlagos, viszont nagyon vastag. Beférni befér a számba, de nem tudom megoldani, hogy ne fogazzak. Megoldjuk másként, nyalogatom, csak a makkját szívom, stb. Igazából még élvezzük is a helyzetet, mert az ember sokkal kreatívabb lesz, ha valami nem megy egyszerűen. Azért ne aggódj, szerintem nem túl gyakori ez a "probléma". Ha meg veled is ez lesz, majd kitaláltok ezer más módot egymás kényeztetésére!
2017. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :)
2017. aug. 11. 23:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdést figyelve: igen, elő, mert a franciák imádják a nagy szendvicseket, s ha másban már nem, ebben tényleg világelsők! Volt olyan szendvics, amibe alig tudtam beleharapni, nem hogy a számba befért volna a vége! ;-)


Komolyan:

Igen, de nekem inkább a hossza okozza a problémát, mert nem bírok semmit a számban tartani, valamint a vastagsága is, mert már volt rágóizom-gyulladásom, de nem ettől. Így én sem tudom alapban elég nagyra nyitni a számat, de, hogy megnyugtassalak, a helyzet majd adja, s hidd el, ha élvezed a szitut, fog menni, mert egy idő után az érzelmek felülkerekednek a testi szükségleteken. Azaz, fog sikerülni, ha örömet szerezni szeretnél neki, és nem "örömet okozni"!

Semmi baj nincs Veled, nekem is sikerült befogadnom, amit adott a Jóisten, csak szeretned kell egy kicsit az illetőt, vagy a szitut legalább, amiben ez a helyzet adódik.

És ne ess kétségbe! ;-)

33/Aktív

2017. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. aug. 16. 23:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem meleg srácként már volt egyszer ilyen élményem... ahogy neked kedves kerdező, nekem is "kicsi" a szám és én se tudom egy 4-5cm-nél nagyobbra nyitni a szám, tehát a két fogsorom közt ennyi helyet tudok csinálni... na egyszer votlam egy sráccal, akivel emiatt nem isnlett több, mert hatalmas vastag szerszáma volt, vagy 6-7cm... meg is ilyedtem tőle... hát épp csak befért a számba, ahogy előbb valaki írta, csak a makk fért be és az is teljesen kitöltötte a szám, a nyelvem alig tudtam megmozdítani, úgy lenyomta... végül feltaláltam magam, bocsi ha kicsit undin hangzik, de megpróbáltam lenyomni a torkomba ameddig még éreztem, hogy na még öklendezni nem fogok, de erősen beindult a nyáltermelésem, meg az a sűrű torokváladék vagy mi.... szóval kegyetlenül összenyálaztam a srácot, és utána főleg a kezemmel dolgoztam a sikamlós makkján, meg úgy ajkakkal, nyelvvel, ahogy írták. Jó volt neki, de azt mondta ő neki ennél több kell és így egy alkalomnak elmegy, de nincs meg köztünk a kémia. Szóval előfordulhat ilyen, hogy emiatt nem működik, de ez velem egyszer fordult elő és azért nem olyan gyakori az ilyen extrém nagy szerszám. =) 25/f
2017. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!