Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordult már valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel, hogy nem fért be a szájába?

Figyelt kérdés

Nem kamu kérdés. Elgondolkodtam, ha lenne barátom, és szeretném orálisan kielégíteni, de nem férne be a számba a kukija, sehogy... Tudom, ez kicsit buta kérdésnek tűnik, de tényleg kicsire (kb. 3 cm a két fogsorom közötti táv) tudom nyitni a szám. Nem is az, hogy a (majdani) barátomnak olyan loknesziszörny méretű pénisze lenne, hanem velem lenne a "baj". Biztos nagyon kellemetlenül érezném magam, és bántana, hogy így nem tudok neki örömet okozni... Szóval értitek. Azért egy meleg kapcsolatban orálozni alap dolog, vagyis azt azért szeretik az emberek, és könnyebb és egyszerűbb is csinálni, mint az anált.


Mivel még nem tapasztaltam semmit, ezért kérdezem azokat, akikkel megesett már ilyen helyzet. Mit csináltatok? Mit kéne csinálnom? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?


Köszönettel:


Egy kétségbeesett fiú



2017. aug. 11. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsit vastagabb van, de nem szokott gond lenni. Van kedved ismerkedni ? Kedvencem az orál :-)
2017. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 youngboy26 ***** válasza:
100%

Én is kifogtam egy ilyen nagy vastag olasz srácot, hogy csak a makkja fért be a számba, és nem ment tovább. És nem lett belőle semmi, ha van ilyen akkor van ilyen, nem kell kétségbeesni, kérdező.


De az a jó, hogy sokan engem akarnak Le oralozni, mert kreol és nagyon sokakat beindít!

27F/Bp

2017. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Én férfiként mondom (full heteró vagyok), hogy a csajok akik eddig szoptak, felénél tovább nem tudták a szájukba venni.

Nem azt mondom, hogy rossz, csak... jobban élvezem ha ,,le tudják nyelni" a farkam.

21/ffi

2018. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De legalább a szájukba befér :D
2018. júl. 28. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!