Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsaltam, megütött, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, megütött, hogyan lendüljek át a tortenteken?

Figyelt kérdés

Szerintem csak az olvassa el akit nem zavar ha hosszura sikeredett.


Elmentem egy haverommal kocsmazni egyik este munka utan. Nem szoktam bulikba vagy kocsmakba jarni, nem rendszeres a dolog. Mar evek ota nem voltam ilyen helyen. Alkoholt meg mertekkel iszok es ritkan. Van,hogy honapokig semmi aztan leguritok ket sort es nem tobb. A baratomnak az nap este a szuleihez kellett menni aztan egy ismerosonel volt es ugy egyeztunk meg,hogy legkesobb este 11-re otthon vagyunk mindketten. A parom haza is ment. En a haverommal sokat ittam a kocsmaban, nagyon jol ereztem magam, jott is par ismeros arc meg es csatlakoztak hozzank aztan hamar felszabadultam. Nem mondom,hogy nem tudtam a vilagomrol sem, de mar rendesen volt bennem alkohol es kicsit sikerult becsipnem. Igazabol a vegere mar forgott velem a vilag, eloszor hanyingerem volt, kicsit jobb lett kesobb meg ittam is utana aztan kimentunk a sracokkal a kocsihoz olyan ejjel 2 korul. Nem tudom mikor volt pontosan, nem neztem az idot. Meg par haverom cigizett es a szabad levegon maradtunk,beszelgettunk. A haverom akivel eredetileg indultam kocsmazni nos, o meleg. Es mi ketten kicsit odebb vonoultunk aztan dumaltunk es egyszer csak elkezdett simogatni.Eloszor a karomat,hatamat majd arcomat es utana gyorsan megis csokolt. Teny,hogy nem ellenkezdtem, de kb nem is erdekelt,hogy mi tortenik. Nem tudom mi utott belem. Vissza csokoltam, de szerintem husz masodperc mulva mar le is alitottam es mondtam,hogy vigyen haza, nem akarok tovabb maradni. Elobb elmentunk mint a tobbiek. A kocsiban a haverom meg ram akart maszni, simogatta a combomat azt mondogatta,hogy menjek hozza, had vihessen hozza, igeri nem fog olyan tortenni amit nem akarok. Utana meg csokolgatta a nyakamat, amikor megallt az utca szelen. Mar majdnem otthon voltam. Nehezen raztam le a haveromat, de sikerult es ossze vesztunk aztan egyedul mentem tovabb. Eloszor dulakodtunk, mert vissza akart rancigalni a kocsiba,hogy ne reszegen menjek haza az ut szelen. De ereztem,hogy tovabb nyomulna es mar abban sem voltam biztos,hogy nem-e magahoz visz es fordul vissza a kocsival. Vegulis hagyott es egyedul haza jutottam. Az utat vegig hanytam hazaig, a nadragom hatulja kiszakadt raadasul es tiszta piszok voltam a konyokomet meg akkor horzsolhattam le amikor verekedtem a haverommal. Otthon a baratom eloszor kerdezgette mi tortent,miert nezek igy ki es elegge aggodott amikor mondtam neki,hogy gyalog jottem. Azt nem akartam neki elmondani,hogy mi tortent amugy az este folyaman. Viszont nem is kellett, mert felhivta a haveromat. Vagyis eloszor elvitt zuhanyozni, meg otthon is hanytam aztan jobban is voltam utana aztan lefekudtem. Utana a baratom nem engem kerdezett,hogy mi tortent,miert olyan keson ertem haza. Hanem a haveromat hivta fel aki oszinten elmondott mindent elejetol a vegeeig. Igazabol tobb mint a felet tisztan lehetett hallani, mert at hallottam a telefonon a haverom hangjat. A parom kerdezes nelkul amikor lerakadta a telefont felkepelt es kirangatott az agybol aztan a nappaliban ordibalt velem. Hu nem tudom meddig, oraknak tunt az egesz. Mar nagyon fajt a fejem, szedultem. Nem nyavalyogni akarok de eletemben nem ereztem magam olyan rosszul es egyszeruen nem mertem fel a helyzet sulyossagat csak azt akartam,hogy hagyjon beken. Ugy hogy nem is figyeltem ra,meg sok mindenre nem is kapott valaszt, de mintha nem is varta volna. Aztan azt hittem,hogy megint meg akar utni. Tenyleg azt hittem, mert ugy lenditette a kezet, en meg reflekxbol terden rugtam. Amiert kikelt magabol es berancigalt a furdobe es a tarkomat szorongatva eresztette ram a vizet kozben kiabalt meg minden himri..ak elmondott es az arcomba hajolt. Mar a siras hataran tancoltam. Soha,soha nem bant velem senki olyan durvan. Nem gondoltam volna,hogy barmikor kezet emelne ram a baratom vagy hogy ilyen aggressziv tud lenni. Foggalmam sincs meddig kiabalhatott velem. Joreszt megsem mertem szolalni csak egy dologgal nyugtattam magam vegig fejben. Mindjart vege lesz, mindjart vege lesz. Aztan mehetek aludni. Tudom,hogy nincs mentseg a tettemre es nem erdemlem meg a baratomat,elarultam ot es gerinctelen vagyok. Mindennel tisztaban vagyok most mar es bocsanatot is kertem a baratomtol, de tudom,hogy csak ido kell mire ezt megemeszti. A haverommal azota nem talalkoztam nagyon, csak parszor futottunk ossze es csak igy veletlen, koszontunk csak egymasnak. A lenyeg,hogy a baratom megbocsajtott nekem. Nagyon orulok ennek, nem gondoltam volna. Azt hittem,hogy elveszitem ot, de masnap amugy reggel mar nem volt velem indulatos, inkabb szomorunak lattam es nagyot csalodott bennem. A haverommal is beszelt valamit szemelyesen,nem tudom mit. De lenyegeben ezert nem talalkozok a haverommal. Ami jobb is. Viszont mind ez lassan egy honapja volt. Es tudom,hogy most egy gyava sz...zi leszek es vicc az egesz, de komolyan felek a baratomtol es igazabol nem tudok tul lepni a tortenteken. Nagyon erosen buntudatom van, de ezen felul duhos is vagyok, es haragot erzek mert megutott a baratom, de felek is tole. Akarhanyszor bemegyek a furdobe az jut eszembe,ahogy berancigalt a tus alat es szorongatott, eresztette ram a vizet. A pofon is fajt,nem fizikailag. De nyomott hagyott bennem. Tudom,hogy en is megbantottam es ossze kell szednem magam,mert kaptam tole meg egy eselyt. De szivem szerint vissza adnam neki amit o akkor. En soha, soha,soha,soha nem utottem meg csak akkor az egyszer tortent,hogy megrugtam. Azota egyszer szeretkeztunk csak, minden nagyon jo volt es erzelmes volt a szex, kozel ereztem magamhoz. De utana amikor mellettem fekudt es pihentunk megakartam utni, vagyis azt kepzeltem el,hogy megutom. De nem vagyok ra kepes,mert szeretem ot,en meg mindig szerelmes vagyok bele, de mar nem tudom mit erzek. Hol haragot maskor meg felelmet erzek es merhetetlen nagy buntudatot. 15 eves voltam amikor talalkoztunk es ra egy evre osszejottunk. Most 22 eves vagyok. Mar nagyon regota egyutt vagyunk. O ket evvel idosebb nalam. Megvaltozni nem valtozott meg a kapcsolatunk, annyira..csak torekenyebb lett es meg haragszik ram. Nem tudom meddig fog, mennyi idore van szuksege. Azota tobbszor is leultunk beszelgetni, de nem mertem elmondani amit valojaban erzek vele kapcsolatosan. Nem veszithetem el. Szoval nem tudom mi legyen. Rossz igy minden, mert amugy a szex is heti 3x biztos volt ha nem tobbszor. De azota..csak egyszer es mintha nem merne vagy akarna hozzam erni sokszor. Napkozben megolel,megcsokol, sot neha olyan sokaig es erosen olel. Tudom,hogy igazabol o is szenved. Neha van hogy akar fel ora egy ora nema csend van akkor amikor egymas mellett ulunk csak vagy tvzunk,fekszunk, vagy epp csinalunk valamit. Este lefekveskor megszokott olelni es mindig megcsokol vagy azt mondja "szeretlek" es keri,hogy bujjak hozza vagy arra ebredek, vagy erzem fel almomban,hogy atolelt es kanal pozban alszunk. De meg mindig kavarognak bennem az ellentetes erzesek. Mit csinaljak? Hogyan lehetnek tul ezen? Mar azert is duhos vagyok,mert hianyzik a baratom annak ellenere,hogy mellettem van. Nem akarom,hogy szomoru legyen, de mostanaban nem is mosolyog ram. Nem viccelodik velem, nem megyunk sehova, nem olyan mint volt. De azt mondja nagyon szeret es adott nekem meg egy eselyt. O mondta,hogy megtud bocsajtani, csak ido kell neki. De mennyi? Nekem mar az egeszbol elegem van. Ti mit gondoltok? Mikor lesz minden olyan mind az elott? Es hogyan nyomjam el az erzeseimet?


F/22 passzív.


2017. aug. 16. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez szerintem nem igaz megcsalás. Aktus nem történt, és végülis otthagytad. Ez egy botlás volt, amit ráadásul haverod provokált ki azzal, hogy kikezdett veled. A pasid szerintem igazságtalan volt, és hirtelen reagálta le a dolgot, nem gondolkodott, csak a düh és az agresszió hajtotta. A helyében én haverodat vontam volna felelőssegre. Még jó hogy megbocsátott. Te is neki?
2017. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
A leírásod alapján nem csaltad meg a barátodat! Kérj bocsánatot, mondd hogy többet nem fogsz annyit inni, hogy bármi olyasmit tegyél, amivel így felzaklatnád. Szerintem egyébként a haverod alaposan kiszínezhette a sztorit, hogy a barátod ennyire haragszik rád. Vagy te nem írtál le itt mindent.
2017. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Irtam,hogy az olvassa el akit nem zavar ha hosszu es talan soka a rizsa. A lenyeg,hogy pokolla teszi a mindennapomat,hogy szetvetnek ezek az erzesek. Nekem nicsmit megbocsajtanom a baratomnak, en tartozom neki. De akkor sem tudok mit kezdeni a helyzettel.
2017. aug. 16. 19:30
 4/12 A kérdező kommentje:
Kb mindent hallottam a telefon beszelgetesbol meg ha nem is tisztan. Azt tudom,hogy a haverom azt mondta a baratomnak,hogy megcsaltam. Ezzel kezdte,hogy mi ketten csokoloztunk es engedtem,hogy tapogasson is ugy hogy igy szerethetem en a baratomat. Oszinten..nem nagyon erdekelt mit beszelnek akkor. Azota a haverommal beszelgetett szemelyesen, de nem tudom mit. Nekem a baratom csak annyit mondott,hogy ha nem szeretnek konfliktus helyzetet vagy tovabbi bonyodalmakat akkor kerulom a haveromat. Jobb is igy, engem nem erdekel tobbet. Senki nem fontos a baratomnal. Piat meg csak akkor iszok ha le eroszakoljak a torkomon. Soha tobbet!
2017. aug. 16. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Elég gáz a haverod, hogy hazudott. Mondjuk a barátod is elgondolkozhatna azon, hogy miért inkább neki hisz, és nem neked.
2017. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, vegulis tulozva voltak a dolgok. De utolag mindent megbeszeltunk. Viszont amit tettem az akkor is megcsalasnak minosul az o szemeben.
2017. aug. 16. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem érdemes lenne beszélned a barátoddal ezekről az ambivalens érzésekről. Azt gondolom, hogy a bűntudat és a harag is jogos érzés. Sőt, a fürdőszobás incidens még durvábbnak hangzik, mint az a csók részegen. És nem értettem pontosan, te is elmesélted a történteket a saját szemszögedből? Ki tudja, hogy a haverod miket mondott a barátodnak, jobb lenne ezt tisztázni.
2017. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már másnap meghallgatta az en szemszogembol,hogy mi hogy tortent az elozo este. Mert reszegen nem tudtam ket ertelmes mondatot kinyogni. De nem az volt a gond,hanem hogy rosszul ereztem magam es a fejem nagyon fajt mar. Nem erdekelt mit mond kerdez a baratom akkor. Azert hivta a haveromat,mert velem nem tudott beszelni. Utana borult ki nagyon. Amig nem tudta mivan addig inkabb aggodott ertem. Viszont szerintem is beszelni kell az erzeseimrol. Hiszen semmit nem veszithetek vele. Remelem legalabbis. Csak nem tudom o mikor fog megbocsajtani es en mikor nem erzek haragot mar es buntudatot. A legjobban az bant ahogy viselkedett velem, es hogy megutott. De nem panaszkodasbol mondom, csak elotte nem volt erre pelda. Pedig ha ugy nezzuk nagyobb hulyeseget is csinaltam mar es talan azert elobb "jogosabb" lett volna egy pofon. Nem akarok ezert haragban lenni vele. Nem tudom mit mondhatnek neki. De ranezek es neha feltor bennem ez az erzes,hogy megutnem,vagy en is a tus ala rangatnam es az arcaba orditoznek.
2017. aug. 16. 22:36
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Kedves barátom, ez megcsalás! Nem kell szépiteni, sajnos nem ellenkeztél, ezt te irtad, tehát jól esett, vonzónak találtad, és egy majd fél perces csók az sok. Ha nem akartad volna, ellököd abban a pillanatban, és megmondod párodnak azonnal a történteket. De nem igy volt. Én sajnos az az ember vagyok, aki elitéli a megcsalást, és azt is aki megteszi. Én csak a párodat sajnálom, és őt megértem, mert ilyen vagyok. Exemnek mindent megtettem, szerettem, őszintén, egy nap összevesztünk, elment otthonról. később hazajött, és bejelentette hogy megcsalt. Egy jobb horoggal nyugtáztam a hallottakat, majd 2 napra rá elköltöztem. Mert hányingerem volt ha ránéztem. Tesó, tedd össze a két kezed, hogy esélyt adott, és lefeküdt veled, és nem pedig elhagyott. De nem hazudok, talán soha nem felejti el. De ezt csak ő tudja eldönteni.
2017. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Ja és nem tudom mennyire fontos, 26 vagyok, és ez 2 éve történt.
2017. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!