Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek taszító az önző partner?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek taszító az önző partner?

Figyelt kérdés
Aki csak meg akarja kapni amit akar és már lép is. Tehát csak az a lényeg, hogy pl ő elélvezzen ahogy akar és kész. Tehát kb kihasznál. Kort is írjatok a véleményetekhez kérlek.

2017. aug. 24. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit nem taszitana? :D
2017. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
hacsak nem az a fétished, hogy kihasználjanak, akkor mindenkinek taszító egy önző partner.
2017. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Engem izgatna ha így kéne szopnom egy vékony srácot.
2017. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon gáz dolog szerintem

16f

2017. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon. 16f
2017. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem bejön. Igaz, nekem a domináns lányok a gyengéim. Meg a bdsm.


Erre mondjuk akkor jöttem rá amikor még tizenévesen összejöttem egy elég jó csajjal egy házibuliban, gondoltam lesz szex, bementünk egy szobába. Ő kinyalatta magát előbb, mondván addig én nem tehetem be neki, amíg nem élvezett el.. mikor elélvezett én már majd eldurrantam. Ő meg ilyen gúnyosan rámnézett, és egyszerűen kisétált a szobából. Engem meg otthagyott álló farokkal. Nagyon vacak érzés volt egyrészt, másrészt meg hihetetlen izgalmas. Azóta csak egy ilyen barátnőt sikerült találnom, ő folyton izgatott de sose hagyott elélvezni (najó, néha azért igen), akár otthon, akár moziban gatyán keresztül stb.


25/F

2017. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra pont egy ilyen “önző” pasi az ideálom akit nem érdekel hogy nekem is jó legyen hanem az hogy neki legyen jó és csak ő élvezzen el. Ez nem fétish szerintem de én ha alkalmizok se élvezek el mivel nem szeretek elélvezni mások előtt, hanem szépen otthon egymagamba kiverem és ennyi. Annyi a lényeg hogy szétnyitom a lábam elélvez és ennyi. Sose hagynám senkinek hogy leszopjon meg ilyen hülyeségek hiszen az az én dolgom.
2018. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék hogy én is “önző” vagyok hogyha azt nézzük mivel nem adom meg azt az örömöt senkinek se hogy engem a csúcsra juttassanak. Ebből volt már kellemetlenség,felháborodás hogy mi az hogy nem szophatnak le meg nem élvezek el. Nekem így a jó hogy csak a másiknak jó abban az értelemben hogy a csúcsra juttatom. Ha a lelkem kielégül a testemnek nem kell.
2018. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!