Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apám biszex. Ez gáz? Anyukám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám biszex. Ez gáz? Anyukám már nem él, meghalt amikor születtem, apám pedig elmondta hogy ő biszex. én furán érzem magam. Már nem tudok úgy nézni rá mint régen.18f

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tetszik, akkor tudod hol az ajtó, nyugodtan elmehetsz.

DE aztán ne menjél sírva haza apucihoz, hogy nem bírsz megélni.

2017. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4%

én egyetértek a kérdezővel, már attól egy világ dőlne össze bennem, ha kiderülne, hogy az egyik szülőm nem (csak) az ellenkező nemhez vonzódik, na de ha még jó pofát is kéne vágnom ahhoz, hogy apám egy férfit, vagy anyám egy nőt hoz haza?? elhánynám magam... utána már 100%, hogy sosem tudnék rájuk úgy nézni, mint eddig. félreértés ne essék, nagyon jó a kapcsolatom mindkettőjükkel, nagyon szeretem őket, de egy ilyet akkor se tudnék lenyelni. és nem azt mondom, hogy utána már nem szeretném őket, de én nem lennék képes találkozni, meg jópofizni a "szerelmükkel", mert az én értékrendembe nem fér bele... de mivel ők is úgy gondolkoznak, mint én, szerencsére ez a helyzet lehetetlen, hogy létrejöjjön. :D

19/L

2017. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Dragam a szexualis iranyultsag nem ertekrend kerdese. Eloszor talan ismerned kene a szo jelenteset, mielott ide kommentelsz. Aki olyan korlatolt, hogy nem kepes elfogadni mas szexualis orientaciojat, ott eleg nagy a problema. Kulon szomoru, hogy fiatalok is igy gondolkodnak. Nekem meg az undorito, ha ket kover ember smarol, megse hisztizek, ha latom oket az utcan. Nojetek fel!
2017. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9%

Ez egy szerintem kérdés, szóval a válaszom nem örök igazság csak vélemény.


Szerintem:


1. El kell fogadnod apádat bzinak. Lehet h a nők csak álcák voltak mint Elton John felesége.


2. Apádnak el kell fogadnia h te ettől viszolyogsz, és nem kéne erőltetnie a találkozásokat, ami elég idióta ötlet a részéről.


3. Ha apád nem enged, el kell költöznöd. Ha meg tudsz állni a saját lábadon akkor tekintsd magad szerencsésnek h nem 12 éves korodban következett be ez a helyzet. :)

2017. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez valószínűleg egy provokatív kamukérdés, ha mégse akkor mondok én neked valamit.:

A biszex férfiak általában jobb apjuk a fiúgyereknek, mert empatikusabbak. Nekem apám totál heteró, és egy agresszív kiállhatatlan macsó aki tönkretette az életem az állandó piszkálódásával és határtalan önzésével, meg azzal hogy mindig is féltékeny volt a szülő-gyerek kapcsolatomra anyámmal. Na tőle tényleg menekülni kellett. Sajnálom szegény apádat amiért felnevelt egyedül anyád halála után, aztán egy ilyen kijelejtés miatt úgy érzed menekülnöd kell tőle. Az más lenne ha molesztálna.

2017. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Én 17 éves vagyok és az én édesanyám is biszexuális.Pár éve mondta el nekem és azt is tudom ki volt a nő akivel együtt volt.Nem gyűlölöm, nem undorodom tőle, nem látom másként.Nem tudom azok akik eltaszítanák ezért valamiért valamelyik szülőjüket éltek e meg nehéz helyzeteket azzal a szülővel.Értem anyukám a végsőkig elment és tisztelem azért mert erős és bevallotta nekem egy nagy titkát.Örülj hogy van apád és vagy neki annyira fontos hogy bevallja neked.
2017. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!