Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek örökre egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örökre egyedül maradok? Egy meleg de inkább aszex ABDL fiú vagyok aki nagyon szeretne egy korabeli, vagy fiatalabb cuki pofiju abdl társat vagy egy idősebb ABDL daddy-t.28f

Figyelt kérdés
2017. szept. 7. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mi az az ABDL? Amúgy idővel mindenki megtalálja a maga foltját. Ne add fel bármi is az... :)
2017. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát az ABDL, kb annyit takar, hogy aki ilyen az szereti, ha úgy bánnak vele, mint egy gyerekkel(csecsemővel) és pelenkában vannak egésznap, és kedves kérdező, szerintem keres ilyenérdeklődésü srácokat valamilyen társkereső oldalon, gyk nem tudom, hogy sikerülhet :/
2017. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát itt minden áldott nap van egy ABDL kérdés és már rendkívül unalmas:/ de figyeld az oldalt hátha holnap is lesz egy...
2017. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Meleg asszexuális adult baby ?
2017. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem válaszd szét a szexuális vágyat és a kapcsolatot. Nekem is vannak fétisheim de sosem élni meg ezeket a párommal. Megölné a intimitást. Nincs bennem vágy sem a félrelépésre.
2017. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!