Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok orvosi szerepjátékot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok orvosi szerepjátékot játszani?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

A Zacher Gábor toxik szaki?

Velem lakik egy lakóparkban. :D

2017. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hobby urológus vagyok :-)
2017. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, régebben, izgat a páciens szerep ha jo az orvos
2019. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Orvosi vizsgálat.

Mivel rendelkezem egészségügyi ismeretekkel, így teljesen szakszerűen, élethűen tudok orvosként vizsgálni.

A vizsgálat menete a következő. Kint kell várakozni, a vizsgálattól elkülönített helyen, majd szólítalak. Bejössz, leültetlek, pár szóban kikérdezlek, majd megkérlek, hogy alsónadrágig vetkőzz le. Tehát a kisgatyán kívül semmi nem maradhat. Zokni sem, a lábakra is kíváncsi vagyok. Egy szál alsóban állsz előttem, én fel vagyok öltözve természetesen, mint orvosod és részletesen kikérdezlek korábbi betegségekről, családban előforduló örökletes dolgokról, jelen panaszokról. Közben vizslatlak, nézem a testtartásodat, a tápláltsági fokot, a mozgást, a bőr állapotát, látható-e bármi elváltozás. Leültetlek, megmérem a vérnyomásodat, belenézek a torkodba, füleidbe, szemeket megnézem, szemhéj alatt stb. Utána fonendoszkóppal szívhallgatás következik, mellkasod konvencionális hallgatózási pontjain hosszasan meghallgatom a szívhangokat. Majd a tüdőt is, nagyokat kell szájon át sóhajtani. Mellkason és a háton is meghallgatlak. Utána járkálnod kell, megnézem a járásodat, van-e lúdtalpad, lábujjhegyre kell állni, majd leguggolni, lehajolni, megérinteni a lábujjaidat ha tudod stb. Ezután leülsz, áttapintom a nyaki nyirokcsomókat, pajzsmirigyet, hónaljárkokat, mellkast, mellszöveteket, hogy tapintható-e bennük csomó. Ezek után fel kell feküdni a vizsgálóágyra, alaposan áttapogatom a hasfalat, belső szerveket, májat, lépet, és bizony le kell venni a kisgatyát. Megnézem, hogy vannek-e sérvkapuk, lágyéki nyirokcsomókat. Utána pedig a herevizsgálat jön, heresérv visszér, hereállapot ellenőrzése, a pénisz áttapintása, fityma, makk ellenőrzése. Megkérlek, hogy állj négykézláb és a végbélen keresztül, síkosított, gumikesztyűs ujjal megtapintom a prosztatádat. Ez a vizsgálat menete. Van, aki elélvez tőle, van, aki kéri, hogy segítsem neki az elélvezést némi kézimunkával. Mindent lehet, kérni, megbeszélni kell.

2019. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!