Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiatalabb meleg srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb meleg srácok mennyire értékelik a komoly párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
A fiatalt 18-tól értem!és kizárólag meleg és nem biszexuális srácokra gondoltam.

2017. okt. 1. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha van ilyen fiatal meleg, írhatna :$
2017. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
15 éves korom óta kizárólag a fiúkhoz vonzódom de soha nem volt egy fiú akivel össze tudtam volna jönni és már nagyon hiányzik...24/F
2017. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Amiota tudom hogy a fiukhoz vonzodom nem is fordult meg az a fejemben hogy én csak ugy lefekudjek pasikkal nekem mindig egy kapcsolat volt a célom.. 18f p
2017. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

En csak abba megyek bele :)

18f/p

2017. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
18 vagyok és eddig egy kapcsolatom volt ami 8 hónapig tartót, érzelmek nélkül fel se tudok oldodni.
2017. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Én pont azért vagyok egyedülálló, mert nem hajlok már kompromisszumokra. Lásd: oh, csak kipróbállak, aztán lehet tartós kapcsolat is.

Kiskoromban mindig beleestem ebbe a hibába. :D

Inkább vállalom azt, hogy élek egyedül és boldogan, mint, hogy megint átéljem ezeket a "szexpartnernek kellesz, de tudom, hogy tartós kapcsolatot akarsz" nevű kudarcokat.


34/m/p

2017. okt. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

23 éves vagyok és komoly kapcsolatban.

Amíg Ő nem volt, addig simán fel tudtam szedni bárkit akit akartam de azért 28-32 évesnél idősebbekkel nem mentem el.

Főleg belvárosi bárokban éttermekben ismerkedtem egy haverommal jártunk mindenfelé de kompromisszumokba nem mentem bele, ha nem volt full kívánatos a kinézete, nem volt kedves, akkor egy körre sem mentem el vele.

Persze az ember néha a falat kaparja, de a sexhez kell más is...

2017. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva meglepett az hogy a 18 éves korosztály ennyire céltudatos köztünk.persze nem lehet általánositani.idősebbként azt hittem hogy másként van ez.ti hány évesekkel képzeltek el komoly kapcsolatot? Köszönöm nektek azt hogy pozitiv csalódást okoztatok!
2017. okt. 2. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem 18 de én 17 éves vagyok eddig még sajnos nem volt kapcsolatom mivel erösen titkolom a dolgot és nagyon nehezen nyílok meg másoknak...de amugy a kérdésre válaszolva én nem csak sexet hanem kapcsolatot szerelmet keresek.
2017. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok egy korombeli irhatna :D
2018. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!