Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Társkeresés, de hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos nem sok tapasztalatom van a társkeresést illetően. Szeretném megtalálni az igazit, akivel hosszú távra tervezhetek nem csak egy éjszakára. Tudnátok segíteni, melyik társkeresőkön lehet komoly komoly kapcsolat reményében társat találni? Sokszor olvastam itt, hogy van aki itt találta meg a párját. Ha esetleg van valaki aki szeretne velem megismerkedni, s nem csak egy éjszakát szeretne, várom megkeresését. A koromat illetően 25 éves srác vagyok, és kecskeméti. Kérlek, ha van bármi tapasztalatotok a társkereséssel kapcsolatban, osszátok meg bátran. (ha valaki nem figyelte volna a kategória meleg!)Köszönöm mindenkinek a válaszát.

2017. aug. 17. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Én a teveclubbon ismertem meg anno életem (első és utolsó) szerelmét. Puszta véletlen.


De biztos vannak társkereső oldalak ahol vannak melegek vagy kifejezetten nekik.

Sajnos az emberek azt hiszik, hogy a homoszexuális emberek csak az élvezetnek élnek és nem képesek tartós párkapcsolatra.


22/ll

2017. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos nagyon sokan tényleg csak az élvezetnek élnek, igaz ők főleg a pávának öltöző divatmelegek, meg akiknek inkább nemi identitászavara van. Szóval nem kevés alapja van a sztereotípiának. Neten is a többség csak dugni akar. Mondjuk régen én is arra vágytam csak, de az olyan embernek inkább valami súlyos gond van a jellemével. 30/ffi/bi
2017. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Idáig a Planetromero-ról meg az Elittárs-ról hallottam. Tapasztalat valamelyikkel kapcsolatban? Olvastam már azt is, hogy a való életben kell ismerkedni. Ok de hogyan? Honnan tudhatom a másikról, hogy meleg? Vagy egyszerűen csak menjek be a központba Kecskeméten és hogyan tovább?
2017. aug. 17. 14:06
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
En a romeon ismertem meg a pasimat. Ket eve egyutt vagyunk. Szal van ra esely. Annyi tanacsot adnek, hogy sokan eloszor baratsag extrat keresnek, ettol ne ijedj meg. Menj bele, elvezd a szexet. A mi kapcsolatunk is ilyenbol epult fel, es kozben egymasba szerettunk! :) 24
2017. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg azt kell mondjam hogy élőben biztos jobb, mint neten. Akkor ismerkedj élőben! Szerintem megérzed amúgy.
2017. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik, köszi a válaszod. Az igazság az, hogy számomra a szexhez kell az a plusz, amitől többet érzek mint sima testi vonzalom. Tudom, álom világban élek :) De szétnézek, egy próbát megér. Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha van még ötlet kérlek osszátok meg velem.
2017. aug. 17. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Egy meleg kapcsolat mindig a szexből alakul ki ;)
2017. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Tinder :)
2017. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld kéz:) Ha bármi tapasztalatotok van, írjatok :)
2017. aug. 18. 00:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a grindr-en ismertem meg a barátomat :)

Az is jó ismerkedős alkalmazás :)

2017. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!