Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pécsen hol lehet meleg/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen hol lehet meleg/biszex emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Wannabe kávézóban biztos.
2017. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

A háziputim van tele! Ez a kérdés heti rendszerességgel visszatér. Olvasni senki nem szokott? Esetleg keresgélni, hátha van valami?

Mindegy! Jól írta az egyes válaszoló. Kiegészíteném annyival, hogy pár évvel fiatalabb koromban, amikor még nem volt internet, a Sétatéren, ma Szent István tér, péntek esténként volt a heterók által elítélt "buzagyűlés". Már nem élek Pécsen, nem tudom, ez utóbbi működik-e még, de nézz körül.

Sok sikert az ismerkedéshez!

2017. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Teljes mértékben támogatom az előttem szólót. Van kb 10 olyan kérdés ami pár naponta kiirásra kerül.


Szerintem töltsd le a romeot. Állítsd a helyzeted egy kollégiumba. Valószínüleg lesz találat. Nem is egy. Sok sikert!

2017. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
De szerintem itt is talász mint pl én is itt vagyok irhatsz nekem is nyugodtan.😙 De abban van valami hogy társ keresőre menj fel és ott tuti találsz. 😉 27/A
2017. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!