Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én veszem úgy észre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem úgy észre, hogy ha egy férfi úgy állna a női párjához, ahogy egy átlagos aktív áll a passzív párjához, akkor már rég megtörtént volna a nők lázadása?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Bottom azt is jelenti alul, top felül, ehhez képest legtöbbször én vagyok felül- lovagló pozícióban.

Egy nyomorult szerencsétlen elnevezés a passzív szó, de én pl rohadtul nem vagyok passzív és semmit de semmit nem tűrnék el ami engem korlátozna akármiben is.

2017. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem egy szerencsétlen elnevezés, hanem egy teljesen következetes elnevezés. Ha valaki utánanéz honnan ered a top és bottom kifejezés, megtalálja, hogy eredetileg a heterók használták BDSM kapcsolatokban. Miért venne át a meleg társadalom egy hierarchián alapuló kapcsolat terminológiáját, ha nem azért, mert a sajátjukét is olyan kapcsolatnak gondolják? Ettől még nem kell a saját kapcsolatodat is ilyennek gondolni, de attól még igaz, hogy a passzívok sokkal szubmisszív tipusúabbak, mint az aktívok.
2017. okt. 18. 13:06
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Qrvára nem submissive senki egy meleg kapcsolatban.

Más dolgod nincs mint délután kettőkor a gyk-n azon filozofálni, hogy a passzív meleg az submissiv meg hogy mia faxból indult ki a heteró kapcsolatokban az elnevezés?

Én sem passzív nem vagyok az ágyban sem pedig sub, inkább meneküljön tőlem aki ilyennel akarná traktálni az agyam személyesen mert pofán vágnám.

Na, ennyire vagyok submissive...

2017. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Aki a submissive-et submissive-nek írja, az submissive-nek is ejti ki?


Vagy mi a baj azzal a szóval, hogy szubmisszív?

2017. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Más dolgod nincs mint délután kettőkor a gyk-n azon filozofálni, hogy a passzív meleg az submissiv meg hogy mia faxból indult ki a heteró kapcsolatokban az elnevezés?"


Igen, tudod nekem vannak gondolataim a világról.


Mivel se aktív, se passzív nem vagyok, látom kívülről az ilyen kapcsolatokat. Feltűnik, hogy kizárólag aktívok írnak ki olyat társkeresőkön, hogy sub fiút keresnek. Mint uni, az is feltűnik, hogy ugyanolyan biológiájú férfiak ellentétes vágyakkal rendelkeznek. Egyik csak azt szereti, ha megdugják, másik csak azt szereti, ha dug. És ha nem a biológia az okozója, akkor kézenfekvő a pszichológiát tekinteni annak.

2017. okt. 18. 17:13
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

Én kapcsolatban élek 5 éve társkeresőkre meg soha sem mentem föl amikor single voltam akkor sem, mert ott a legalja van, meg aki sexre hajt naná hogy vannak szélsőségek!- sőt csak azok vannak!

Lexoplak egy utcában, megkötözésre keres, pisisexre keres, én meg társat kerestem égen-földön-levegőben külföldön de ezekkel nem álltam le.

És a gondolataid nem általánosíthatóak nem állják meg a helyüket.

2017. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem is általánosítok, csak észrevételeket közöltem.
2017. okt. 18. 22:10
 18/19 anonim ***** válasza:
86%
Sokkal több olyan nő létezik akikkel úgy bánnak mint azzal a pár passzívval akikre te az észrevételeidet alapozod.
2018. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En ertem mire irod, de ez leginkabb biszexekre igaz, azok nezik szexbabunak a masikat. Csak szex, csak oral es a sajat igenyeik.
márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!