Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Popóillat. Mindenkinek büdös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popóillat. Mindenkinek büdös a végbele?

Figyelt kérdés

28 éves koromban kitaláltam kirpóbálom férfival. Semmi érzelem enm volt ő bepucsitott és mondta tegyem be élvezzem....

Természetesen gumival történt és szabadba mégis nagyon visszatasztító fenékszag volt. (Fingszag) Mikor elélveztem benne és kihúztam rendesen megcsapot a szúrós szagú bűz


Nővel voltam csak és mindig vaginálisan. Életem első popószexe volt. Minden popó ilyen büdös?


2017. okt. 25. 13:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Fujjha bakker!
2017. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
28%
Képzeld, mindenkinek.
2017. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem büdös ennyire. Ez nem normalis
2017. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
A passzív fél csinált rendes beöntést?
2017. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom csinált-e. Itt ismertem meg közöltem vele én csak ki akartam próbálni anális szexet mert egyik csaj se akarja engedni a nagy és vastag méretem miatt....


Kezem hozzá se ért a testéhez csak kitettem a péniszem gumit felhúztam mikor rátolta magát azthittem elélvezek abba a percben olyan szűk volt kb 12-15 percig tartott az aktus. 8 perc után kezdett megcsapni a popsiszag. Mikor pedig kihúztam rendesen olyan szag volt mint mikor a tesco WC-ben egyszere ketten barnáznak.

2017. okt. 25. 14:11
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Ért ez ennyit? Pff...szerintem nem
2017. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

NEM ENGEDTE MEG EGY NŐ SE!

28 éves vagyok lassan bezárul a világ. Prostihoz mégse fogok ezmiatt menni. Így ingyen volt.

2017. okt. 25. 14:13
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Erre még trollkodni sem tudok.
2017. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez nem normalis. Egy igenytelen tagot fogtal ki. Lehet nem is furdott elotte es valszeg tele is volt neki. Nem keszult ra az aktusra. Legkozelebb igenyes fiut valassz.
2017. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

Hát,ez nem normális.

Vannak,akik ki is nyalják a feneket,berakják a nyelvüket,és mégsem éreznek semmi olyat.


Szóval nem tisztálkodott megfelelően előtte.

2017. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!