Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Popóillat. Mindenkinek büdös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popóillat. Mindenkinek büdös a végbele?

Figyelt kérdés

28 éves koromban kitaláltam kirpóbálom férfival. Semmi érzelem enm volt ő bepucsitott és mondta tegyem be élvezzem....

Természetesen gumival történt és szabadba mégis nagyon visszatasztító fenékszag volt. (Fingszag) Mikor elélveztem benne és kihúztam rendesen megcsapot a szúrós szagú bűz


Nővel voltam csak és mindig vaginálisan. Életem első popószexe volt. Minden popó ilyen büdös?


2017. okt. 25. 13:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem normális!
2017. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
28%

"Kiszabadult a szelem a palackból..."

Maradj az ápolt puncinál.

2017. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, nem nyaltad még nő fenekét? Attól függetlenül hogy én sem csináltam még anált soha nővel, puncinyalás közben szeretek a nő segglyukának is oda-oda nyalni.
2017. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
11%
Meg is érdemled!
2017. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
83%

Ja nem mossa meg. Meg nem használ nedves intimtörlőkendőt akkor van egy fekáliával keveredett állott s.ggszag

Ami undorító .

23 N

2017. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet hogy össze kakikta magát?

Az óvszer nem volt székletes?

2017. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
60%

Előzőek:


Amúgy létezik egy természetes seggszag is nemtől függetlenül, ami akkor is érződik mondjuk seggnyaláskor, ha előtte 5 perccel mosta meg/mosta ki a másik. Ti mennyire vagytok tapasztaltak segg nyalásában vagy segg megdugásában?

2017. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
92%
Ez egyáltalán nem normális.
2017. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Most menjen ki mindenki a kádhoz és mossa meg a kád szélénél a seggét szappannal vagy tusfürdővel. Várj 5-10 percet, aztán az egyik ujjaddal nyúlj a segglyukadhoz (anélkül hogy bedugnád) és ott kicsit simogasd, tartsd ott, dörzsöld a lyukat. Vagy egy percig legalább. Aztán tartsd az ujjad az orrodhoz és szagold meg.


Na ez a seggszag. ("popóillat")

2017. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%
Kérem szépen, az életben nem mostam ki magam, de szex előtt ha tudom mindig jól szappannal megfürdök és így az életben nem volt még egyszer se probléma, senki nem reklamált, probléma nélkül nyaltak meg minden, ez igazából csak alapvető higiénia.
2017. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!