Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Popóillat. Mindenkinek büdös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popóillat. Mindenkinek büdös a végbele?

Figyelt kérdés

28 éves koromban kitaláltam kirpóbálom férfival. Semmi érzelem enm volt ő bepucsitott és mondta tegyem be élvezzem....

Természetesen gumival történt és szabadba mégis nagyon visszatasztító fenékszag volt. (Fingszag) Mikor elélveztem benne és kihúztam rendesen megcsapot a szúrós szagú bűz


Nővel voltam csak és mindig vaginálisan. Életem első popószexe volt. Minden popó ilyen büdös?


2017. okt. 25. 13:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
74%

20:

De a seggszag nem rossz dolog. Nem szarszagról van most szó! Csak annak fura, aki még sosem közeledett segghez szexuálisan. Annak ez egy új, szokatlan szag. Ha még nem nyaltál/dugtál segget az életben, akkor ez bárki is vagy, egy új, ismeretlen, szokatlan szag, amit esetleg vagy büdösnek gondolsz és nem tetszik, vagy elfogadod hogy ilyen és tetszik.

2017. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ideális körülmények közt nincsen egy testrésznek szaga, maximum az ember illata de az meg jellemzően az egész testen jelen van a másik amit meg el tudok képzelni az ondó illat.
2017. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
90%
Az alkalmi partnered nem mosta ki magát nyilván, így a sz**r szagát érezted. Én majdnem minden alkalommal kinyalom a páromat, aki előtte kimossa magát normálisan, és 6 év alatt még soha nem éreztem semmilyen szagot.
2017. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
59%

23:

Egy dolog ha csak nyalsz egy segglyukat és más ha bele is dugsz valamit.


Az első esetben a záróizom a helyén marad, "rendesen bezárva", a második esetben pedig kinyílik, akár ujjazásnál, akár dugásnál.

2017. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
91%
24. Igazad van, nem ugyanaz a kettő. Bár dugásnál sem volt soha ilyen gond, pedig gumi nélkül csináljuk.
2017. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
72%

24-nem így van....:DDD

Amikor nyal van lehetősége a nyelvével beljebb is menni, sőt nekem pl kicsit más ott lent kicsit azóta lágyabb lett, ha érted mire gondolok, nem nem lesz szükségem pelenkára vagy ilyesmi, de megváltozik, ha pl 10 éve dugnak :D

Ezzel együtt a partner egy csöves higiéniájával bírt ha xarxagú volt mert a test és a popó illata más mint a erős fekália szag....

2017. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha kimossa magát, akkor nem. Te a szart érezted.
2017. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Most az lesz az új életcélom hogy az új barátonőmet minnél elöbb popsiba kólintsam. Ha ott is megcsap akkor vagy nagyon fiányás vagyok vagy nagyon szerencsétlen :D
2017. okt. 26. 06:05
 29/36 Shanyika82 ***** válasza:
25%

ez aztán a buzulás!

igen, de van akinek még büdösebb. és van, akinek rózsaillatú!

2017. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Shanyika82 ***** válasza:
19%
inkább fizetnék csajnak, mint ezt!
2017. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!