Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti kit választanátok? Biztos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok? Biztos vagy a bizonytalan?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Mesébeillő kezdetek, szerelem első látásra és társai... Én úgy érzem, hogy a szerelem nagyon átcsapott szeretetbe, és kicsit el is laposodott ez a kapcsolat.

Aztán úgy alakult, hogy megismerkedtem a hetekben egy férfival, aki annyira magával ragadott, annyira elcsavarta a fejem, hogy hihetetlen. Jóképű, intelligens... sorolhatnám, szóval nagyon rendben van kívül és belül is.

Alig beszéltünk meg találkoztunk, de teljesen felkavarta az érzelmeimet.

Állandóan rágondolok, reggel első dolgom volt, hogy megnézzem, hogy írt-e ilyesmik. Sosem voltam ilyen helyzetben. A szimpátia egyébként kölcsönös. Elég egyértelmű dolgokat írt.


Nagyon nehéz helyzetben vagyok, mert a párom oda van értem, mindent megtesz értem, nagyon szeret. Tudom, más mit nem adna egy ilyen párért... Nincsenek súrlódások, jól elvagyunk, de nem látok nagy perspektívát ebben a kapcsolatban. Mióta megismertem őt sajnos eléggé elhanyagolta magát, nagyon pocakosodott, nem kívánom már őt szexuálisan. Kezdetben rengeteget jártunk mindenfelé, most szinte sehova nem megyünk. Nincs rendes munkája, mindenféle alkalmi munkákat csinál, a hó végén alig jövünk ki. Ő azt mondja, hogy boldog ebben a kapcsolatban.


De ott van a harmadik fél, akit nem tudok a fejemből kiverni egész nap. Fiatalabb, jól néz ki, és még intellektualitásban is abszolút főnyeremény.


Most mit csináljak? Mondta többször is, hogyha engem elveszítene, akkor véget vetne az életének, többször is voltak kísérletei, mielőtt megismerkedtünk, de nem sikerültek... a magányt viseli nehezen. Ettől nagyon félek, hogy tényleg megtenné. A másik, hogy közös albérletben lakunk, ha én elmennék, akkor a fizumból a mai albérlet árak mellett alig találnék valamit... félretett pénzem nincs, közös kasszán vagyunk, pont kijövünk a hó végére. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy minden felfordulna teljesen a szakítástól.


Szóval szembenáll a biztos a bizonytalannal. Mert az is lehet ugye, hogy egy szakítás után össze sem jövök a harmadik féllel. Eddig fel sem merült bennem a szakítás gondolata, de most nagyon elbizonytalanodtam, mert totál beleestem a másik férfibe.

Mit tennétek?


2017. okt. 28. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha 2 emberbe vagy szerelmes válaszd a másodikat mert ha az elsőt igazán szeretnéd a második fel sem merülne opcióként. Nem élhetsz egy olyan életet amiben nem vagy boldog csak azért mert félsz a másik hogy érezné magát vagy mit tenne. Az a fontos hogy te boldog légy és szabad. A többi meg majd megoldódik. Hidd el tapasztalatból mondom.
2017. okt. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
a 2 emberbe vagy szerelmes válaszd a másodikat mert ha az elsőt igazán szeretnéd a második fel sem merülne opcióként. Nem élhetsz egy olyan életet amiben nem vagy boldog csak azért mert félsz a másik hogy érezné magát vagy mit tenne. Az a fontos hogy te boldog légy és szabad. A többi meg majd megoldódik. Hidd el tapasztalatból mondom.
2017. okt. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Igazából nincs olyan, hogy 2 emberbe vagy szerelmes. Akik így érzik, tehát hogy a párjukat és a 3.-at is szeretik, azt szoktam tanácsolni, hogy maradjanaj a párjukkal, akibe szerelmesek, ne adják fel a masik miatt ami jó eséllyel csak egy fellángolás.


De itt nem erről van szó.Ahogy irod, te már régóta nem vagy szerelmes a párodba,nem is vonzódsz mondhatjuk, az anyagi függés miatt vagy vele. Ez így nem állapot, hiszen a ti kapcsolatotok már rég nem működik.Szerintem semmiképpen ne hagyd veszni a másik férfit,akit szeretsz,akihez vonzódsz,csodálod stb. Ezeket az érzéseket a párodnak kellene kivaltania, ha nem így van az nagy baj,ne hagyd veszni a boldogságot egy halott kapcsolat miatt. Persze nincs garancia, hogy vele tartós lesz, de a párod sem az!Ha időt tekintve lehet tartósan vagytok együtt,de az érzelmeket tekintve nem!


Az anyagi problémákat csak megoldod valahogy,kérj segítséget a szüleidtől/rokonodtól/barátaidtól. Tedd pénnzé a felesleges/nélkülözhető dolgaidat, hátha az is segít valamit. Én a Vaterán egy rakás pénzt kerestem, ami számomra kacat volt más megvette. Próbàlj másodállást keresni, pl.ahol hétvégeken tudsz dolgozni, vagy keress jobb állát. Ha minden kötél szakad menj szállós munkahelyre. Én dolgoztam autógyárban, egész korrekt munka volt, a munkásszállás kényelmesebb volt mint az albérletem és ingyen volt,fűtés,melegvíz,LCD TV, xbox,wifi,főzési lehetőség. A teljes albérlet+rezsit megspóroltam és 160ezret kerestem havonta a túlórakkal együtt.Igaz, hogy messzire kellett menni a szülőfalumtól, de ha nagyvárosban laksz könnyebb a dolgod. A pénz ne tartson egy rossz kapcsolatban és ne álljon a szerelmed útjában.


Az pedig ne fogjon vissza, hogy a párod öngyilkossaggal fenyegetőzik, csak rád akar íjeszteni és fel akarja hívni magára mások figyelmét, nem véletlenül volt 2 kísérlete, mégse sikerült egy se...Ez csak érzelmi zsarolás,lelkiterror ne dőlj be neki, ne hagyd, hogy tönretegye az életed.Ha most nem enged el és te nem lépsz,akkor így maradtok 10,20, 30 év múlva is.Neki jó lesz mert elnyomhat valakit akihez vonzódik is,de te csak szenvedni fogsz. Amúgy éppen ezért nem fogja megtenni,de még a szakitás után 3 évvel is ezzel fog zaklatni ha hagyod.


Amúgy mennyi idősek vagytok? Sokkal idősebb nálad a párod? És a másik férfi?

2017. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nincs semmi biztosíték arra, hogy ez ne történjen meg a jövőben újra. A szerelem nem mágia, hanem biológiai folyamat. Az agy boldogság hormont termel, ha valakivel együtt vagyunk, de 1,5-2 év után ez a termelés meg áll, ha ugyan azzal az emberrel vagyunk együtt. Más szóval idővel megfogod unni a partnered bármilyen okos vagy sármos is legyen.
2017. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Azt válaszd akibe szerelmes vagy!

Egy kihűlt kapcsolat már nem fog megváltozni!

Én is így voltam, 15 évesen szerelmes lettem egy fodrászba magával ragadott, de évekkel később az érzéseink szeretetbe, barátságba csaptak át.

20 évesen elköltöztem tőle, ő maradni akart én nem, mentem külföldre.

Annyira máshogy képzeltük el a jelenünket a és ajövőnket is, hogy egyik nap mondtam neki, hogy szakítsunk és ő azonnal rávágta mosolyogva hogy ok.

Ma is ott van előttem hogy egy kávéval a kezébne, fürdőköppenyben a nagyon kék szemeivel mosolyogva csak annyit mondott igen, én is így gondoltam.

Ez a könnyebb szitu.

Azóta neki is és nekem is új párunk van.

De a szakítás előtt már fél évvel alig sexeltünk bármennyire is jól néztünk ki kívülről mint pár, már nem volt közöttünk semmi szenvedély, semmi érzelem.

Én azt tanácsolom, minél gyorsabban szakíts, és költözz el tőle.

2017. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

A szakítás előtt 8 hónappal volt az utolsó sex és azt sem ment...nem élveztünk el.

Ez a zsarolás dolog ez visszataszító szerintem, de muszáj, hogy lépj, beszélj a sráccal, hogy neki milyenek az érzései, és utána lépj akárhova.

Anno mi is egy apró lakást béreltünk a belvárosban, és ő szerette én meg nem. A párom ambíciói nekem kevesek voltak, nem bírtam mi sem tudtunk anyagilag előbbre jutni pedig nem keresett keveset és én is dolgoztam Starbuck, butik mindenhol, úgyhogy én leléptem külföldre, ebből állandó veszekedéseink voltak és ő elkezdett keresni valakit én meg munkát.

2017. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

szerintem mindenki akarja azt a bizsergést, ami megismerkedéskor van.


valahogy állíts fel sorrendet, hogy mi a fontosabb. mert az, hogy kevered a pénzügyeket meg a sajnálatot a vágyódással, az nem vezet sehova.


sokan maradnak unalmas kapcsolatban, és sokan lépnek ki belőle úgy, hogy kiderül: az új kapcsolatban is csak az újdonság a vonzó.


két tanácsom van, az egyik tőlem, a másik a barátnőmtől (nekem korábban):


1. hozzál két teljesen külön döntést: szeretnél-e a barátoddal maradni, és szeretnél-e az új sráccal lenni. ergo én mindig úgy léptem ki a kapcsolatokból, hogy nem teremtettem meg hozzá a perspektívát, a hátteret, az új faszit, akiért majd mostantól fogok bolondulni.


2. ne azt nézd, hogy mi lenne, ha, meg hogy mi lehetne még, hanem hogy szeretnéd-e azt, ami most van életed végéig.

2017. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!