Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ha találkoztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ha találkoztok élőben olyannal, akivel korábban neten ismerkedtetek, és élőben idősebbnek tűnik az általa mondott életkornál (idősebbnek annál a felső korhatárnál, amit megadtatok pl. Planetromeón), akkor "igazoltatnátok"?

Figyelt kérdés
Megkérnétek, hogy mutassa meg a jogsiját vagy a személyijét?
2017. okt. 28. 03:16
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

A kb. életkora àltalában mindeninek látszik.Ha ő ápolt és többnek nèz ki akkor tuti biztos, hogy idősebb is, nem kell hozzá jogsi.


A kérdés, hogy mennyire tág határt adtál meg,mennyire zavar, ha attol idősebb.( Nem mindegy, hogy mondjuk te 22 vagy, megadtag felső határnak a 26 évet, ő meg 28, ezt még elfogadnám, vagy ugyanúgy 22 vagy, megadtad felső határnak a 40-et, ő meg van vagy 45)

.

Az előbbit elfogadnám, az utóbbit nem, de ha neked nem számít annyira a kor, akkor nyugodtan. De nekem nem jön be ha valaki már az elején hazudik, hogy te ezt elnézed vagy nem az a te dolgod, gondold át.

2017. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Az életkor tekintetében általában mindenki hazudik!, ki többet, ki kevesebbet, de mindenki füllent...

Egy sokkal fiatalabbnak én is azt írom, hogy elmúltam 30, persze, ha rákérdez nem hazudok, és leírom hogy 38 vagyok, mert ez az igazság, sőt, lassan 39 leszek, bár addig még van bő 3 hónap...


De sajnos általában hazudnak!


38/F/BI/Bpi...

2017. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A kor csak egy szám. Kár ezen hisztizni. Mindig az jut eszembe, hogy ismerek olyan 24 évest aki 35-nek simán kinéz és olyan 16 évest aki 22-nek, de olyan 30 évest is akitől én magam is megéltem vele, hogy elkérik a szemléyit a cigiboltban mert annyira tinis feje van. Szóval ezek csak számok. Ha bejön vki szerintem tök mindegy. Ha nem jön be akkor meg úgyse a kora miatt nem fog bejönni.
2017. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Azért az igazoltatás kicsit durva... Inkább mondd, hogy: "Hú, élőben idősebbnek tűnsz..." Erre néhány reakciója lehet. Egyik, hogy bevallja, hogy füllentett a korával kapcsolatban, az oldalon. Második, hogy megsértődik és ezt vagy kimutatja, vagy leplezi. A harmadik pedig, hogy hazudik neked. Ez utóbbi pedig tőled függ, hogy mennyire veszed észre. Egyébként meg, ha kapcsolatra keresel partnert, akkor ha ez esetben hazudik, már sokat elárul róla.

Hát mindenesetre, sok sikert!

2017. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos a melegek annyira kor-orientáltak, hogy a legtöbben KÉNYTELENEK hazudni. Amikor egy ismerkedés a neten úgy kezdődik, hogy "Szia! Kor?", attól kiütést kapok, mert ha már valakinek ez a legfontosabb, akkor illenék először magának bemutatkoznia.


Ha én 52 évesen sokkal jobban nézek ki, mint egy lestrapált 40-es, aki az apámnak néz ki, és ismerkedni akarok, akkor ha meghallják, hogy 52 vagyok, azonnal otthagynak, ahelyett, hogy megismernének. Nagyon sokan messze jobban néznek ki sok fiatalabbnál.


A párommal amikor megismerkedtem a Romeón, én ott a valós koromat adtam meg (51), ő viszont pár évet letagadott (58-nak mondta magát), mert ha megmondja, hogy 60, attól félt, szóba se állok vele. Teljesen megértem a helyzetet. Sok meleget az már nem is érdekelne, hogy ő akkor 60 évesen jobban nézett ki egy csomó 40 évesnél.


Az más kérdés, hogy valaki 25-nek adja ki magát, a valóságban pedig egy 50-es rondaság. Ilyen is van, de a skype, a webkamera talán annyiban segít, hogy mielőtt találkoznánk, kicsit megnézhetjük a másikat.

2017. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiota őszintén leirom a koromat, meg a szépséghibáimat, nem válaszol senki.
2017. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lőrinc98 ***** válasza:
100%
Dehogyis! Minel idosebb annal jobb!
2019. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!