Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Általánosságba véve az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságba véve az idősebb aktívok (30+) miért a sokkal fiatalabb passzívokra buknak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

10:

Vagy elfogadják hogy együtt öregednek a másikkal.


Nem is értem régen miért működtek a 10-15 éves korkülönbségű házasságok egy életen át. Az hogy 10 évvel fiatalabb a társam, miért jelentené azt, hogy örökre mindig csak fiatal társat akarok és állandóan lecserélem majd az öregedőt?!?!

2017. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Én csak azt nem értem utolsó, ha valaki teljesen rá van kattanva a fiú korára, akkor utána hogyan tudná játszi könnyedséggel elfogadni, hogy mégis öregszik, mint mindenki más? Miben más egy fiatal fiú megöregedése, mintha egy korabelivel vagy a nagyon fiataloknál valamivel idősebbel jönne össze? Nekem olyan fura, hogy egyetlen tulajdonság ennyire mérvadó legyen, ezzel egy csomó embert eleve kizár. Régen meg nem 'működtek' a házasságok jobban, csak a nőknek nem voltak jogai és nem lehetett elválni. Ne gyártsuk töndérmesét a történelemből. xD Ja és persze ugyanúgy orba szájba ment a megcsalás, prostizás, szeretők... És itt nem csak 10-15 évről van szó, sok meleg 40-50 évesen is a tizenévesekre bukik.
2017. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

12:


Nem teljesen rá van kattanva, hanem egy nagyon fontos faktor neki, más egyebek mellett is. Nem egyetlen szent tényező, hanem mondjuk a top 3-ban vagy 5-ben ott van neki, amikor a partnere tulajdonságait nézi. Nem kell ennyire szélsőségekben gondolkodni, hogy valakinek vagy csak és kizárólag a kor számít, vagy egyáltalán nem számít neki. De sokaknak fontos, igen.


Te még mindig leragadtál a tiniknél. Mondom, egy 25 éves is fiatalnak számít 35-45-55 éves embereknél. Azért jó ha fiatalabbal vagy és vele öregedsz meg, mert együtt öregedtek, egyszerre. Ha te 10 évvel fiatalabb vagy, akkor ő mindig 10 évvel fiatalabb lesz nálad. 40 évesen nem szeretnél 40 évessel lenni, de a 25 éves jó. 50 évesen nem szeretnél 50 évessel lenni, de a 35 éves még jó.


Ja és csak a meleg kapcsolatokra visszatérve: Mert amúgy olyna gyakoriak az évtizedes meleg párkapcsolatok a hasonló korúak között is? Hát rohadtul nem. Úgy hozol fel valamit bűnként (valaki bírja a fiatalokat), hogy az ellenoldalnak sincs semmilyen talapzata abszolút. A tartós (minimum 10 év) meleg párkapcsolatok is annyira ritkák önmagukban, hogy egyszerűen nincs is lehetőség ezeket összehasonlítani egymással.

2017. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
#8 Az esetek többségében ez pénzkérdés.
2017. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%

19:19 én csak a tapasztalataimról beszélek. Nem mondtam, hogy minden idősebb meleg a kis tinikre bukik. De én a kérdésből erre asszociáltam. Azt nem hiszem, hogy olyan nagy beszédtéma, ha egy 25 éves egy 35 évessel van.

És amúgy nem tartod kicsit igazságtalannak, hogy te nem fogadasz el egy veled egykorút, de téged idősen is el kell fogadni? Ha valakinek nem sikerül fiatal korában idősebb párt találnia (plusz te is mondod, hogy nincs sok tartós kapcsolat) akkor idősebb korában már kvázi értéktelen mások szemében és ez az ami szomorú.

2017. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!