Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg, aki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg, aki azért lett az, mert serdülőként molesztálták és ez a élmény kihatott rá? Sikerült túljutni rajta?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Biszexuális vagyok.


13 évesen egy 35-40 körüli férfivel elmentem/elcsalt a panellakásába és ki kellett verjem neki. Ezen kívül egyszer 15-16, egyszer úgy 17-18 éves koromban történt, két külön eset, két külön elkövetővel, hogy molesztáltak, amikor a seggemet fogdosta nyilvános helyen, folyamatosan bu zi férfi. Sajnos akkor még nem tudtam kiállni magamért, nem hordtam gázspray-t sem és nem is beszéltem róluk soha senkinek, pedig az egyiknél ott volt a közelben az édesanyám, a másiknál pedig barátaim.


De amúgy azoknak a kasztrálni való köcsögöknek a zaklatásaitól függetlenül 15-16 évesen tudtam hogy biszex vagyok kb 70-30 arányban a nők felé húzva. Férfiba nem tudok szerelmes lenni és kapcsolatot sem elképzelni velük. Egy nővel akarok majd családot alapítani és közös gyerekeket nemzeni. Ja és 2 méter magas, 90 kilós, sportos alkatú, helyesnek mondott ember vagyok, nem valami nyeszlett és kislányos srác. A férfiakkal való szexben is én szeretem megdugni a másikat.


Ez a sztorim.

26/F

2017. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Olyan, aki tényleg ezért lett meleg nincs.


Hogy mondjuk arra fogja, azzal "magyarázza" vagy önmagában is arra fogja már más kérdés.


Aki meleg az meleg volt és az is marad, hogy mikor tudatosul benne/fogadja el már egy másik kérdés.

2017. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

2:

A nőknél biztos hogy létezik ilyen, hogy mondjuk gyerek korában megkúrja az apja jó sokszor és emiatt leszbi lesz, mert utána nem bír a férfiakra nézni egész életében. (Mondjuk ez pont fordított dolog, mint amiről a kérdés szól) De ilyen pl van.

2017. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!