Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A héten a Magnum szaunába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A héten a Magnum szaunába készülök egyedül, viszont szűz vagyok, magas, jóképű, jóseggű. Szerintetek mi vár rám!?

Figyelt kérdés
Tanácsok, javaslatok vélemények,tapasztalatok minden jól jöhet

2017. nov. 17. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Fantázia szinten jó, de nem mennék oda.
2017. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Az összes öreg rád fog cuppanni, erényövet vigyél.
2017. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha irodában dolgozol vegyél ki másnapra szabit mert ülni azt nem fogsz tudni...
2017. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező énis ugyanolyan vagyok mint te de eddig még nem vettem rá magam, hogy lemenjek. :D én igazából ismedkedni szeretnék ott de félek rámmászna egy csomó idős is...


24/f

2017. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem, nem kell félnetek!

Azért akik odajárnak, tudják a szabályokat, és ha jelét adod, hogy vele, velük nem szeretnél még beszélgetni se, akkor békén fognak hagyni.

2017. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj péntek vagy szombat este, bulik előtt elég sok ott a fiatal, bár szerintem a 69-ben méginkább fiatalabb a korosztály. Bár ha pont az idősebbek jönnek be, akkor a héten bármikor mehetsz a Magnumba, ők vannak ott nagytöbbségben.

És hogy mi vár rád? Attól függ mit engedsz meg. A öregek nyomulni és fogdosni fognak de ha határozott jelét adod annak hogy nem érdekled őket, akkor abbahagyják.

A gőzben meg bármi megtörténhet, ott elég jól "letapogathatod" az illetőt és ha van kedvetek, mehettek is a kabinba.

Viszont az is lehet hogy szimpatikus emberekkel találkozol akikkel a bárban vagy a szaunában beszélgetsz egy jót.

2017. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vannak nagyméretű idősek a magnumban? :)
2017. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szombaton du. megyek. Ugy tudom, jelentősen kibővitették. Engem is az öregek szurnak ki. Vannak ott olyan fiatalok is akik pénzt kérnek. Drukkoljatok, hogy kapjak valamit. Többször ugy jöttem el, hogy nem történt semmi.
2017. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem zavarna a sok öreg.
2017. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szombat este fiatalt alig láttam, azok is külföldiek. Rám se nézett senki 2 ora alatt.
2017. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!