Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi ez az erotikus álom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az erotikus álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy Daniel Radcliffe volt egy ágyon, majd én beszélgettem vele. Aztán közel hajoltam hozzá valamiért (nem emlékszem miért) és csókolóztunk. Vagyis fura volt, mert még sosem csókolóztam, de ahogy az álmomban volt úgy nagyon tetszett. Először csak a száját csókoltam, de utána meg már próbáltam nyelvezni, de mintha ő nem mozgatta volna. Aztán elhúztam a fejem, és mondtam hogy nem mozgattad a nyelved. Aztán azt mondta:

“Nem nagyon”



2017. nov. 18. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azert almodtad ezt valoszinuleg mert vágysz a csokolozasra, de meg sose csinaltad ezért az elméd nem igazan tudta elkepzelni hogy hogyan mozgatja a nyelvét a partnered. Amugy 18 eves fiu vagyok pestrol es szingli ;)
2017. nov. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!