Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem lehet érzelmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet érzelmet szerető, azt elfogadó meleg embert találni párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Kedves Barátaim ! Örömmel venném, ha kapnék rá elfogadható válaszokat arra, hogy ma a melegek többsége egyszerűen képtelen érzelmeket táplálni, nem igényli, vagy csak megijed tőle? Párkapcsolatra szeretnék ismerkedni, Budapesten,de mivel én kimondott meleg helyekre nem járok, így a hagyományos fórumokon próbálok. De már azt hiszem, szinte lehetetlen. Nekem mindennél fontosabbak érzelmek, tudom, később alakulnak ki, mint a kinézet, a vagyoni helyzet, vagy a pozíció. Ölelés, gyengédség, intim beszélgetések, közös programok útján építeni, ismerkedni, és aztán közösen örulni annak, amit érzunk. Volt szerencsém kétszer ezt már átélni, bár azt hittem, ebből tartós lesz, de 5, illetve 3 évet bírt ki. De ez a múlt,lezártam. Viszont hol lehetne találni egy olyan társ- jelöltet, aki tényleg tisztában van magával, azzal, hogy mit is akar, tudja, neki mik a jó értelemben vett elvárásai és hogy ő mit tud adni - nem anyagilag - egy kapcsolatba. Egyáltalán, sok meleg érti -e mi az hogy kapcsolat? Mert a random dugás, az nem az, öt perc alatti szerelemlobbanás sem az. Hozzá tartozik, hogy én a nálam fiatalabb korosztállyal értem meg magam, és minden kapcsolatom, fiatalabbal volt. És mindegyik egy vagy korombeli, de inkább idősebb férfi miatt ért véget. Szóval, ha nem egy lepukkant negyvenes vagyok, vannak érzéseim, ki is mutatom, de el is várom, és nem a szőke hercegre várok, akkor miért érzem azt, hogy falakba utközök, ha ezt a szót kimondom " komoly kapcsolat", vagy " párkapcsolat". Ugyanis nekem erre van szukségem, párkapcsolatra és nem pár " kapcsolatra ". Ti is így látjátok, akik hasonló cipőben jártok? 49/F
2017. nov. 26. 08:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kibújik a szög a zsákból :-D

A sex fontos ha látsz valakit aki tetszik es elérhető messzeségben van dugj vele!

2017. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11-es: 5ös vagyok megint.

Azt ne feledd, hogy én nem az itteni kérdező vagyok.

Ezek amerikai emberek akik nekem írogatnak, bár van új-zélandi is. Mivel én Magyarországon élek ezért nincsenek elérhető messzeségben, és nem is keresek szexet.

Ha szexet akarok arra van ismerősöm, aki örömmel megizél.

(Sok barátom úgy lett, hogy akartak tőlem többet, de nekem nem tetszettek és barátok lettünk...)

2017. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy kivel beszélgetek nyugi!

Az Amcsik lazák nagyon párom belga és Anglibána élünk, párom is irtó laza személyiség az angolok meg még nála is.

A sex fontos, hogy az ember kielégüljön, de persze a lelki kielégülés is kell.

Nekem is volt olyan pasi aki kihasznált, megdu.ott dobott fel sem hívott és mivel nekem ő kellett volna iszonyatosan, hát ezért fájt.

Amíg nem találkoztam Vele...

Ha valaki igazán tetszik azzal azonnal dug.ni akarunk :D

A Fuck.buddy is egy jó dolog, nemrég jött divatba nekem ugyan soha nem volt, én is inkább kapcsolatra vágytam, de fontos ezt elismerem.

És ha találnál valalkit aki megtetszik elmennél e utána, hogy találkozzatok hogy megismerd személyesen?

2017. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mennék el utána, egyrészt nem vagyok gazdag, nagyon nem, másrészt, ha annyira akar jöjjön ő. Tapasztalatom szerint a külföldiek sokkal mobilisabbak és jobbak az anyagi körülményeik is, mint a magyaroknak.

Régebben eszeveszettül külföldön akartam élni, de egyedül ismeretség nélkül nagyon rizikós.

1 hónapot éltem Angliában, elég is volt. Egy életre megutáltam az esőt.

2017. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hm, én élvezem Londont.

Gyönyörű történelmi város, tele izgalommal.

2017. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem Londonban voltam. Ismerősöm ismerősei azok viszont ott élnek, és szerintük néha az idő is jobb, mint Magyarországon.

De ez már OFF.

2017. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült szét-offolnunk a kérdést, de rajtunk kívül nem volt nagy érdeklődés...
2017. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

De majd lesz, ha visszatér majd talán a kérdező is ide. :D


A topikkal kapcsolatban meg: Nem irigylem őt, és Magyarországon tök nehéz helyzete van ilyen téren.

2017. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az én topikom se pörög, pedig írtam oda repülőtéri barátom. :)
2017. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Írtam! :)
2017. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!