Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet boldog életem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldog életem?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és van egy párom, aki szintén fiú.Tökéletes számomra(okos, kreatív, vicces és szexibb minden férfinál, akit valaha láttam).Hosszú távra tervezünk.

Egy nagyon jó egyetemre szeretnék menni(úgy néz ki össze is jön).

Viszont teljesen sötéten látom a jövőmet.A családi körülményeim szépen szólva is rettenetesek talán ezért van.De rettegek.Attól, hogy mert meleg vagyok és nem fogadják el ha megtudják(bárki) nem lesz senkim csak a párom.Az utcán bántanak ha megtudja valaki.Nem lesz szép életem.

Egyszerűen ettől rettegek.Hogy nem lesz boldog életem, mert melegként nem lehet, vagy nem érdemlek jobbat.



2017. dec. 2. 20:01
 1/9 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok, ezt elfelejtettem: Vannak melegek akik tudnának saját történetükkel lelket önteni belém vagy meggyőzni, hogy igen is van happy end?
2017. dec. 2. 20:04
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Én nem hiszek a boldog életben. Szóval nem, nem lehet boldog életed.. A boldogság csak egy átmeneti állapot, az ember nem lehet folyton az... Pl. lediplomázol,més boldog vagy amikor megkapod a diplomát, de az onnantól kezdve egy általános alapállapot lesz, h van diplomád, és nem fogsz nonstop ugrálni, h jaj hát még mindig van...


Azon túl ismerek olyan embereket, akik melegek vagy biszexuálisak, és a mi társaságunkban nincsenek negatívan megkülönböztetve. Sőt, nyíltan dicsekedhet bárki az aktuális hódításaival, attól függetlenül, milyen nemről van szó, sokszor viccelődni is szoktak akár ezzel is. Szóval egy normális társaságban abszolút nincs probléma vele, ahogy az utcán sem fognak rögtön megverni, legfeljebb pár prűd ember nagy szemeket mereszt rád, de ez minden...

2017. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségeken aggódsz, már most elég jól álnak a dolgaid.

Az élet a legritkább esetben kerek, problémák mindig vannak amikkel szembe kell nézni.

Például idővel vállalnod kell magad a család előtt.

Én csak remélhetem, hogy egy nap majd megtalálom a számomra tökéletes párt, mindeközben sok srácot elvesztettem már akit őszintén szerettem.

Emellett nemrég egészségügyi gondjaim is adódtak amik miatt szintén aggódhatok.

Engem sem vígasztalt soha senki nyomora, de bizony sokkal rosszabb is lehetne az élet.

Nem lesz veled mindenki barátságos életed során, de a boldogság rajtad fog múlni.

Éppen úgy, ahogy most is történnek jó és rossz dolgok veled, ezután is így lesz. De végső soron rajtad múlik majd.

Abban persze igazad van, a boldogság és a gondtalanság nem fog az öledbe hullani.

Örülj annak, hogy kaptál valakit akivel boldog lehetsz, és akivel együtt nézhettek szembe az élettel hozzon az akármit is, mert ennél többet valójában ember nem kívánhat / kaphat.

2017. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kovpet ***** válasza:
73%

Felesleges aggódnod, már hogy ezek miatt.

A családi körülmények egyre kevesebbet számítanak, ahogy felnőtté válsz. Egyébként is, el fogják fogadni, mert nem nagyon tehetnek mást. OK, van pár agyalágyult, aki nem tudja elfogadni, de ez ritka azért.

Az utcán honnan tudnák meg? Nem kell kihívóan viselkedni, de ezt heteroként sem illik. Melegként meg egyenesen ellenjavallt, főleg a mostani politikai és társadalmi helyzetben.

2017. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, az én apám pont olyan amit írtál.Sőt a vaskalaposabb fajtából.Fenyegetett már meg elég sok mindennel.Ezért félek.Amíg nem vagyok 18 nem szabadulhatok el és nem lélegezhetek fel.

Távkapcsolatban vagyok a párommal, ahol lakom ott senkim sincs aki tudna segíteni(barátok más városban).Egyedül kell megküzdenem mindennel.Félek, hogyha egyetemre megyek sem szűnik meg.És a gyerekkorom végigkísér az életemen.

2017. dec. 3. 14:56
 6/9 kovpet ***** válasza:
100%

"18 éves fiú vagyok"

vs

"Amíg nem vagyok 18"


Most akkor? Én az első fényében írtam, amit írtam.


Sajnálom, hogy nehéz az életed, de akkor is tartom, ha lepontoztak: egyre könnyebb lesz, ahogy felnősz és saját lábra állsz. A nehezén túl vagy. Az egyetemen már értelmesebb emberek körében leszel, akik nem ítélnek olyan könnyen, remélhetőleg.

Bátorság!

2017. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Szia

Írtak neked néhány marhaságot.


Sok tekintetbe nehezebb melegnek lenni mint heteronak. De igen lehetsz boldog!! Én is párommal élek együtt aki egy cuki magas fiú. Az apám nekem is vaskalapos de lassan csak elfogadta

2017. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Szia

Írtak neked néhány marhaságot.


Sok tekintetbe nehezebb melegnek lenni mint heteronak. De igen lehetsz boldog!! Én is párommal élek együtt vagy négy éve ő egy cuki magas fiú, és még jóval fiatalabb is mint én. Az apám nekem is vaskalapos de lassan csak elfogadta. Szerintem a lényeg hogy ne akarj senki elvárásaunak megfelelni mert akkor biztos nem leszel boldog. És ne foglalkoztasson hogy mit gondolnak rólad mások.

2017. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!
2017. dec. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!